Ремонт

Ремонт магазину

Ремонт магазину Магазин – місце, яке щодня відвідують сотні і навіть тисячі покупців. Тут можуть продаватися продовольчі товари, одяг, побутова техніка та інші товари.

Досить велику роль у відвідуваності торгових приміщень відіграє атмосфера. Вартість ремонту магазину може відрізнятися в залежності від його загальної площі, об'ємів та складності необхідних робіт.

Кожен магазин має своєю спрямованістю. Розрізняються площі, різновиди будівель, розташування, типи обслуговування та інше. Ремонт магазину необхідно продумати з урахуванням всіх нюансів. Різні особливості торгового приміщення обов'язково потрібно врахувати в дизайн-проекті. Новий інтер'єр приміщень має розроблятися з урахуванням сучасних тенденцій.

Найбільш вдалим проект стає, якщо в ньому продумуються не тільки характеристики торгових приміщень, але і специфіка магазину. Приміром, у ювелірному салоні буде потрібно проведення якісної обробки, яка все-таки не зможе затьмарити витончені і розкішні аксесуари на прилавках. Для магазину, який торгує молодіжної одягом, підійде стиль хай-тек.

Після затвердження дизайн-проекту

Ремонт магазину під ключ проводиться вже після узгодження всіх деталей. Найпоширеніші типи ремонту – косметичний і капітальний. У першому випадку зазвичай проводиться фарбування стін, оновлюється обробка і встановлюються нові комунікації. Капітальний ремонт – перепланування приміщень, монтаж різних систем (наприклад, кондиціонування або пожежної безпеки), вирівнювання стін і стель, монтаж підлогових покриттів та інше. Ціна ремонту магазину може відрізнятися в залежності від обсягів і складності робіт.

Тільки якісний ремонт дозволить зробити торгове приміщення найбільш привабливим для покупців, збільшити відвідуваність магазина, а разом з тим і дохід підприємця. Якщо ви хочете, щоб ремонт у торговому приміщенні був виконаний по вищому розряду, звертайтеся в нашу компанію. Ми здійснюємо будівельно-монтажні роботи в Санкт-Петербурзі і Москві, при укладанні договору підряду надаємо гарантію на всі роботи, в тому числі і на ремонт магазину.

У нас працюють будівельні бригади з великим стажем, що після завершення робіт проводиться суворий контроль якості. Наша компанія пропонує високий рівень послуг за доступними цінами, так як це один з найбільш важливих принципів взаємовигідного співробітництва з клієнтами.