Ремонт

Королівські стіни

Королівські стіни Ваш стеля поки не пофарбований, але вже блищить своїми ліпним декором, пора братися за стіни. І тут вам допоможе ліпнина з поліуретану. Вона дуже зручна і змінює інтер'єр навіть в типовій квартирі до невпізнання, надаючи всьому приміщенню особливий стиль.

А ми ж цього і добиваємося?

Для початку виберемо ті ділянки стіни, які ми можемо підкреслити. Потім молдингами з поліуретану як би обклеюємо їх. Можна використовувати і пілястри. У будь-якому випадку результат буде чудовий. А якщо ще використовувати декоративну підсвітку, виділяючи бажані зони, то ефект просто вражаючий. Разом з молдингами потрібно використовувати кутові елементи і вставки.

Ці деталі не просто важливі, а часом є однією з головних складових у створенні вашої декоративної рамки, тим більше, що вони бувають найрізноманітнішими. У вас немає шикарного гобелена – не біда. Беремо фотошпалери, обклеюємо їх усієї цієї декоративною ліпниною (благо, вона недорога); і ось на вашій стіні вже засяяла чудова картина в шикарному оформленні! Головне – ваше бажання і фантазія автора. Кутові елементи в поєднанні з молдингами з поліуретану можна використовувати і в оформленні дзеркал. Дзеркальна стіна спальні – ну, хіба це не здорово?

Виділили, обклеїли – потрібно акуратненько замазати всі стики і з'єднання на вашій декоративної ліпнині, щоб після фарбування все це пишність виглядало єдиним цілим. Буває, звичайно, декоративна ліпнина і пофарбована в різні кольори (і золото у тому числі); але тоді доводиться підбирати спеціальну затірку, відповідну за кольором. Але ми-то з вами майстри-початківці, тому у нас у первісному вигляді все біле. А вже будемо фарбувати в такі кольори, які захочемо! Але, перш ніж фарбувати, дочекаємося, поки затирка висохне, знову зачистимо, приберемо, покриємо грунтовкою.

Ви запитаєте, навіщо нескінченно грунтувати? Потрібно, громадяни, що потрібно! Тому, що якщо цього не зробити, у вас все відвалиться! І чекати, щоб як шпаклівка висохла, так і грунтовка теж потрібно, на мокру поверхню ви не наклеїте ні молдинг, ні галтелю – нічого! А якщо і наклеїте, то вони дуже швидко відпадуть. А ми ж робимо ремонт надовго, навіщо нам таке «щастя», як ремонт через кожні півроку? Тому, перш, ніж почати ремонт, запасіться часом і терпінням. І не вірте тому, хто каже, що можна за три дні відремонтувати кімнату. Можна-то воно можна, тільки от навіщо? Щоб його переробляти? Ні, ми з вами будемо працювати якісно!