Ремонт

Застосування кори дерева при облицюванні поверхонь

Застосування кори дерева при облицюванні поверхонь Людям яким потрібно придбати tbi.dp.ua, віддають перевагу матеріали природного походження в обробці власного будинку, не боїться експериментувати і бажаючим заощадити при покупці оздоблювальних матеріалів, цілком можна порекомендувати прикрасити стіни свого житла корою дерев.

Для цього можна вибрати будь-яку породу (не важливо, листяне дерево хвойне). Якщо хтось турбується за природу і не бажає її знищити, він може використовувати кору вже загиблих дерев. У такому разі шкода природі буде мінімальним.

Можна зняти кору з дерева, але для цього знадобиться багато зусиль (і не тільки фізичних). Новачкові в цій справі набагато простіше буде знімати кору по частинах. При цьому бажано відразу визначитися з необхідним розміром. Після зняття матеріал треба добре просушити. Потім після просушування можна приступати до створення "лісової казки" в своєму інтер'єрі. Спочатку потрібно підготувати стіни: очистити від старого покриття, сміття і пилу, а потім прогрунтувати.

Якщо планується проводити ремонт у всій кімнаті, значить, потрібно підготувати таким чином всі стіни. Але також можна декорувати і окрему частину кімнати. У такому разі, зрозуміло, цю частину і потрібно готувати. Після підготовки стін (або окремої заздалегідь обраної частини стіни) можна починати роботу з самим матеріалом. Насамперед проводиться обробка просушених пластин антисептиком. Після цієї обробки потрібно провести шліфовку зворотного боку. На допомогу в цій справі може прийти спеціальна шліфувальна машинка. Потім потрібно все очистити ножем, якщо в цьому буде необхідність.

Наступний важливий етап роботи — нанесення на поверхню вихідного матеріалу антипіренів. Це потрібно робити, згідно інструкції на їх упаковці. Потім необхідно покрити заготовки лаком, і вони будуть повністю готові до використання. Безпосередній кріплення пластин до стіни починається з того, що на поверхні зазначаються місця, де буде прикріплюватися пластина. Потім за допомогою дриля або перфоратора (вибір інструменту залежить від матеріалу, з якого споруджені стіни) потрібно зробити отвір і вставити в нього дюбель.

Використовуючи швидкосохнучий клей, пластини потрібно приклеїти до поверхні стіни, а потім прикрутити саморізами. Після всіх робіт залишиться лише взяти віск і закрити їм капелюшки саморезов. Після цього можна буде насолодитися самим результатом виконаної роботи і дати гостям насолодитися.