Ремонт

Способи усунення вогкості на стелі

Способи усунення вогкості на стелі Досить часто зустрічаються випадки, коли на стелі і стінах з'являються плями іржі, або цвіль, викликаних вогкістю. І яким би не був ремонт у кімнаті, вигляд у будь-якому випадку буде зіпсований.

Із-за постійної вогкості може з'явитися цвіль, чого не можна допустити, тому що вдихання спор небезпечних грибків несприятливо може позначитися для організму.

В першу чергу необхідно дізнатися причини появи вогкості в приміщенні, після чого лише зайнятися виправленням даної проблеми. Основними причинами, які впливають на появу вогкості є:

#9745; Мешканці верхніх поверхів і приватних будинків можуть зіткнутися з такою проблемою, як протікання даху. Причому першим для усунення цієї неприємності достатньо лише викликати комунальників, які полагодять дах за свій рахунок. Власникам житлових будинків доведеться ремонтувати покрівлю своїми силами.

#9745; У разі засмічення припливно-витяжної системи, порушується циркуляція повітря. Вологість накопичується і надалі не вивітрюється з кімнати. Вирішити дану проблему можна частим і регулярним провітрюванням, або очищенням вентиляції.

#9745; Якщо є сантехніка, яка знаходиться в несправному стані або поганої якості. Вологість може пошириться по всій квартирі.

#9745; Якщо в приміщенні тривалий час протікають труби, на стелі або стіні можуть з'явитися яскраві іржаві плями. Усунути таку несправність можна перекривши трубу і замінивши дефектний ділянку.

#9745; При неправильному внутрішньому утепленні, може виникнути проблема скупчення конденсату в приміщенні. Щоб вирішити таку проблему, необхідно звернутися до фахівців.

Після того як усуньте причину вогкості, необхідно почати боротьбу з плямами. В першу чергу слід приступити до усунення цвілі, за допомогою шпателя. Потрібно надіти респіратор, який допоможе захистити органи дихання. Після того як з цвіллю буде покінчено, можна переходити до усунення іржавих плям. Вирішити дану проблему необхідно з допомогою хімічної обробки по всій площі приміщення, щоб уникнути появи рожевого плями в іншому місці. Для обробки приміщення необхідний розчин, приготовлений з води, мідного купоросу, соляної або лимонної кислоти. Після закінчення хімічної обробки можна приступати до грунтування стін та стелі. Потім можна зайнятися обробкою приміщення.

Можливо доведеться робити ремонт у приміщенні.