Ремонт

Як усунути відколи на плитці

Як усунути відколи на плитці Через деякий час на будь-якій поверхні керамічної плитки, будь то сама якісна і дорога, з'являються тріщини і відколи. Природно, що краще всього замінити зіпсовану плитку нової, але навряд чи у кого-то є завжди в запасі кілька цілих плиток.

Ну, або ж, наприклад, мало у кого є такі кошти, щоб робити ремонт по-новому. Щоб без особливих витрат і сил усунути дану проблему можна просто спробувати відреставрувати деформовану плитку. У цій справі зможе допомогти дана стаття з докладною інструкцією.

Інструкція

Постарайтеся акуратно зняти зі стіни всі плитки, які відкололися. Краще всього для цього підійде або викрутка, або шпатель. Якщо раптом плитка буде відходити від стіни частинами, то все одно її потрібно буде видалити з поверхні. Потім необхідно буде ретельно отколупать цементну суміш або клей і від зворотного боку плитки і від самої клітинки, де вона була прикріплена.

Як тільки вищеописана робота виконала таке, що доведеться зробити, це покрити спеціальним епоксидним клеєм плитку і те місце, куди буде кріпитися плитка. Використовуючи цей вид клею треба склеїти кожен уламок між собою, щоб вийшла єдина плитка.

Як усунути відколи на плитці
Коли епоксидний клей нанесений на поверхню матеріалу і комірки, то плитку потрібно прикласти до стіни або підлоги, в залежності від того, де йде реставрація. Тільки врахуйте, що сильно натискати не потрібно, так як плитка зможе розвалитися. Притримувати плитку потрібно буде близько 2-3 хвилин, щоб вона встигла добряче закріпитися.

Як тільки плитка приклеїлася, то можна приступити до затірки швів. Для цього потрібно буде придбати вже готову затірку і додати в неї трохи епоксидного клею. Така дія необхідно для того, щоб плитка трималася як можна міцніше.

Якщо на поверхні плитки є незначний скол, то необхідності в заміні плитки абсолютно немає. Можна просто взяти наждачний папір і гарненько обробити місце дефекту. Тільки прослідкуйте за тим, щоб наждачний папір була дрібнозернистою. А потім прокрасьте поверхню ремонтованої плитки фарбою спеціально підібраною в тон до самого відтінку оздоблювального матеріалу.

Якщо невеликий скол, то можна скористатися спеціальним готовим корекційним засобом. Тільки перед початком використання ретельно ознайомтеся з інструкцією. Даний засіб висихає миттєво і вже через 3 хвилини можна оцінювати якість результату.