Ремонт

Як правильно зробити зовнішню обробку балкона

Як правильно зробити зовнішню обробку балкона Ремонтні роботи по балкону складаються з окремих етапів, це скління яке до слова сказати можна замовити тут xn----7sb3acme.xn--p1ai, утеплення, встановлення системи обігріву, внутрішня і зовнішня оздоблення.

Робити утеплення і проводити опалення необхідно тільки якщо балкон буде використовуватися як житлова площа.

Для чого необхідно робити зовнішню обробку балкона.

Найчастіше мешканці багатоповерхівок при ремонті на балконі обмежуються склінням і зовнішньою обробкою, але зробити зовнішню обробку важливо. Напевно не всім подобається, коли у середині зроблений гарний ремонт, а зовні стирчать шматки старого оргскла або пластику. Завдяки зовнішній обробці балкон стає презентабельним, і захищається сама балконна конструкція від зовнішнього впливу вітру та опадів, а також від перепадів температур.

Як правильно зробити зовнішню обробку балкона
При виборі матеріалів для зовнішньої обробки необхідно знати, що вони повинні бути якісними і стійкими до погодних умов, в основному використовують морозостойкую пластикову вагонку, або вініловий сайдинг. Оскільки такі матеріали морозостійкі, їм не страшно вплив води і сонячні промені, доглядати за ними теж досить просто.

Пластикова вагонка довговічний матеріал, що має стійкість до УФ випромінювання, до атмосферних опадів, що має більшу міцність і візуально робить балкон красивим.

Вініловий сайдинг дуже естетично виглядає, виробники пропонують велику різноманітність кольорів, йому не страшні УФ випромінювання, опади, такий матеріал стійкий до гниття і дуже міцний.

Матеріали дуже схожі за характеристиками, і обидва підходять для суворого клімату, різниця практично тільки в тому, що у сайдинга широкий асортимент забарвлень, що дозволяє втілити будь-які побажання в реальність.

Як правильно зробити зовнішню обробку балкона
Як правильно зробити зовнішню обробку балкона

Будь-матеріал для облицювання балкону кріпиться на металевий або дерев'яний каркас.

Монтувати пластикову вагонку можна шовним або безшовним способом. Для початку необхідно взяти вагонку шириною 10 або 25 сантиметрів, широкі ламелі мають більш привабливий вигляд, і при їх монтажі стики будуть практично непомітними. Для її монтажу потрібен спеціальний дерев'яний каркас, так як вона не переносить великих механічних навантажень.

Сайдинг це вдосконалена вагонка, яка робиться з додаванням деяких речовин для збільшення міцності матеріалу. Завдяки тому, що верхній шар виготовлений з полівінілхлориду матеріалу не страшні механічні та погодні впливу, а завдяки внутрішньому шару забезпечується шумоізоляція і тепло на балконі.