Ремонт

Ремонт дерев'яної підлоги своїми руками

Ремонт дерев'яної підлоги своїми руками Дерев'яні підлоги схильні безлічі негативних факторів, обумовлених їх фізичними властивостями. Вони можуть, як насичуватися вологою, а відповідно гнити, так і всихати, утворюючи при цьому щілини, також, рассыхаясь, дерев'яні дошки починають скрипіти.

Природно, освіта невеликих щілин не привід для повної зміни дерев'яного покриття. Для поточного ремонту дерев'яної підлоги потрібно підготувати спеціальну мастику.

Процес підготовки підлоги до ремонту починається з очищення щілин від пилу. Далі всі порожнечі потрібно щільно замазати приготованою сумішшю. Замазку ретельно вдавлюють в підлогу. Зверху все вирівнюють за допомогою шпателя. Підлогу залишають на два дні для повного висихання, а потім вже шви зачищають наждачним папером, доводячи дерево до ідеальної гладкості.

Якщо підлоги скриплять, то і це не проблема. Цей недолік легко усунути своїми руками. Над лагом в половиці, яка видає скрип, свердлять отвір в пів сантиметра і заливають в нього цементний розчин. По закінченню двох діб розчин застигає, і в нього вбивають пробку з дерева, яку попередньо змащують клеєм.

Ремонт дерев'яної підлоги своїми руками
Ремонт дерев'яної підлоги своїми руками

Ремонт дерев'яної підлоги своїми руками при вылезших з лагів цвяхах полягає в повному вилученні таких цвяхів. Далі в те ж місце під кутом вбивають новий цвях, зазвичай більшої довжини. Але міцніше всього кріпити дошки шурупами, а не цвяхами.

Якщо все ж без повної зміни підлог не обійтися, то все старе покриття знімають і перевіряють міцність лагів. При необхідності змінюють їх. Далі за розмірами кімнати купують дерев'яний матеріал. Бажано, щоб він був належної якості і добре підготовлений для установки. У спеціалізованих магазинах можна придбати дерев'яні підлоги вже оброблені антигрибковим розчином.

Перед фарбуванням старих підлог їх потрібно очистити від залишків старої фарби за допомогою спеціального фена. Далі, як і нові поли їх обробляють грунтовкою, а вже потім покривають новим шаром фарби.