Ремонт

Вентильовані фасади все, що потрібно знати про лицювальної технології

Вентильовані фасади все, що потрібно знати про лицювальної технології Якщо мова йде про будівництво, якого б то ні було споруди, процедура не обмежується зведенням однієї лише конструкції. Слід також опрацювати зовнішні складові і утеплювач.

Якщо накладати матеріал безпосередньо на поверхню, ізоляційних умовах, це може призвести до несприятливих моментів: може порушиться необхідний рівень теплопровідності, а в гіршому випадку – зруйнуються стіни. Завдяки вентильованим фасадам, які зараз користуються чималим попитом в області обробки споруд, дозволять змінити зовнішній вигляд будівлі, з їх допомогою «ховаються» нерівності на поверхні, створюється неповторний дизайн. Естетична функція – не всі, для чого використовуються такі фасади. Так, завдяки їм будівля додатково утеплюється, посилюється звукоізоляція, а стіни отримують захист від руйнування. Головний сенс вентильованого фасаду зводиться до того, що передбачається повітряний зазор між стіною і обробкою і це рішення дозволяє зберегти стіни в сухому стані. Якщо вам потрібен монтаж навісних вентильованих фасадів, звертайтеся в компанію «Хай Тек Фасади».

Вентильовані фасади все, що потрібно знати про лицювальної технології

Якщо відштовхуватися від економічної точки зору, то завдяки таким фасадам легко можна змінювати зовнішній вигляд споруди, а також реконструювати його без капітального ремонту. Обробний матеріал зберігає свій первісний вигляд довгі роки, до того ж, йому практично не потрібен косметичний ремонт.

Вентильовані фасади та їх типи

Як тільки почали виробляється такі фасади, технологія практично не змінювалася. А ось що стосується матеріалом, з яких вони виробляються, вони бувають різними, і кожен має унікальні переваги і недоліки. Вибирати їх слід відштовхуючись не тільки від власних побажань, але і від погодних умов, призначення споруди.

• Камінь. Будівлі відбуваються каменем або гранітом. Фасад такого виду здатний прослужити вічність, а зовнішній вигляд зробить споруда унікальним. Єдиний недолік, через якого такі фасади не отримують широкого поширення – складна процедура видобутку каменю та його висока вартість. До того ж, такий фасад буде чимало важити, тому потрібно додатково зміцнювати несучі стіни;

• керамограніт. Для виробництва цього штучного матеріалу використовується компактна гранітна крихта й глина. Далі передбачається випалення при високих температурах, завдяки чому матеріал виходить досить міцним. Зовні такі фасади відмінно імітують кладку каменю. Головна перевага – обробка виходить легкою, що стосується і монтажних робіт. Цей матеріал не шкодить здоров'ю, здатний поглинати вологу і відрізняється високою стійкістю до низької температури;

• алюмінієва композитна панель. Цей вид фасаду складається з двох алюмінієвих пластин, між якими залишається утеплююча прошарок. Особливість такого матеріалу – збереження оптимального мікроклімату в приміщенні. До того ж, цей фасад відрізняється високою міцністю. На вибір доступні різні плити, яким не страшні УФ-промені і їм не потрібен постійний ремонт. Ще одне достоїнство матеріалу полягає в його низькій вазі і міцності. Цей фасад відмінно «переживає» різні кліматичні умови, і він вважається ідеальним з точки зору дизайну, так як легко обробляється.