Плитка

Системи теплих підлог

Системи теплих підлог Головне в будинку – це тепло і затишок. І тепло забезпечується обладнанням та системою опалення. Але от проблема в тому, що в приватних будинках підлога холодний.

Це не дуже приємно, а якщо є маленькі діти, які люблять грати на підлозі, то ще й небезпечно.

Є ризик того, що дитина прохолоне. З цієї причини в останні роки стали користуватися популярністю теплі підлоги. Дивно, але прообраз таких систем з'явився в середні століття в Азії. Це були печі, димар яких проходив під підлогою будинку. Сьогодні картина дещо інша, в якості палива використовується електрика. У більшої частини систем.

Але який тип конструкції вибрати? Найпопулярніший – на електричних нагрівальних елементах. Але можна ж і прибрати під стать всі труби опалення. Причому варіантів трубної конструкції теж чимало, відмінності у них величезні. Навряд чи ostrovok.ru місто його розташування, має в своїх номерах подібні конструкції.

Причина тому – теплий клімат. Але ось в нашій країні буде незайвим встановити подібне обладнання. Розташування труб системи може бути різним. Найбільш прийнятний варіант – дві труби йдуть поруч один з одним, за формою нагадує спіраль електрочайника.

В такому виконанні гаряча частина труби розташована з холодною, вони компенсують один одного, рівномірно розподіляє тепло по будинку. Менш комфортним надасть тип розташування труб, який називається «змійка». Мінус в тому, що з одного боку кімнати буде тепліше, ніж з протилежного.

Якщо не хочеться займатися будівництвом трубної конструкції, то зверніть увагу на нагрівальні елементи. Як і відшукати ostrovok.ru знайти подібні конструкції можна практично в будь-якому магазині. Перевага такої системи в тому, що поверхня прогрівається рівномірно. Регулювання температури здійснюється за допомогою електронного регулятора.

Точність регулювання може становити соті градуси, в залежності від типу пристрою. Від того, яка площа приміщення, залежить і споживання електроенергії. Незважаючи на те, що працюють нагрівальні елементи не постійно, приготуйтеся витратитися на електрику.

Як правило, нагрівальні елементи встановлюються під підлогу, виконаний з керамічної плитки. Вона добре нагрівається і утримує тепло, що впливає в кінцевому підсумку на споживанні електроенергії. Втім, основну свою задачу виконує дана система.