Плитка

Як правильно підібрати і викласти тротуарну плитку

Як правильно підібрати і викласти тротуарну плитку Різноманітність тротуарної плитки дуже велике, розрізняють їх за якістю, формою, кольором і матеріалом. Тротуарну плитку слід вибирати тільки у перевіреного виробника.

Як правильно підібрати і викласти тротуарну плитку

З тротуарною плиткою легко працювати, так як матеріал дуже зручний і легкий, а найголовніше міцний.

www.cemsys.ru володіє рядом переваг і може прослужити більше десяти років. Її перевага - це теплоємність і міцність. Останнє дозволяє плитці не розсипатися в суворих кліматичних умовах. Ось, приміром, асфальт піддається розм'якшенню і при випаровуванні в літній час виділяє шкідливі речовини (токсини). Ось чому фахівці радять вибирати тротуарну плитку для викладання доріжок, стежок і тротуарів.

Можна навести ще один приклад, це зазори, завдяки яким, випали опади просочуються крізь них і вбираються в землю. Така якість не дозволяє утворюватися грязьовим калюжах.

Дизайн цих плиток різноманітний з великим вибором не тільки форми, але і кольору.

Виготовляють тротуарну плитку з бетонної суміші. Є два види виготовлення, які проводяться за допомогою спеціальних форм, пресів і печі. При виборі необхідно звертати увагу на її поверхню, в якій не повинно бути ніяких тріщин і пор. Якщо раптом була помічена пористість, на який-небудь з плит, то їх не варто брати, вони довго не прослужать. Також важливу роль відіграє колір. Якщо плитка має вицвілий і неакуратний колір, то її брати ні в якому разі не можна.

Як правильно підібрати і викласти тротуарну плитку
Як правильно підібрати і викласти тротуарну плитку

В укладці тротуарної плитки немає ніякої складності, так як він дуже легка не тільки по масі, але і в укладанні. Працювати з таким матеріалом зможе навіть непідготовлений фахівець. Але все ж проконсультуватися у фахівця необхідно. Правильно виконана робота продовжить термін служби тротуарної плитки.

Викладають тротуарну плитку на спеціально приготовлений розчин. Найчастіше використовують бетонний розчин для посилення міцності. Але перш ніж починати роботу необхідно підготувати майданчик. На її поверхні не повинно бути сміття і нерівностей.

Для приготування розчину необхідно зробити підрахунок площі і витрачається на неї плитку. Глибина приготовленої площі повинна становити не менше двадцяти сантиметрів. На перший шар викладається геотекстиль, поверх неї висипають щебінку, на неї ще один шар геотекстилю і зверху тонкий шар вологого піску. Після цього можна викладати плитку.