Плитка

Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси

Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси Штучний камінь, який застосовується при облицювальних роботах, по суті, є декоративним бетоном, основа якого – мінеральні в'яжучі речовини, такі як цемент, гіпс, каустичний магнезит і так далі.

Виробляють цей камінь у спеціальних формах, куди додаються барвники, що дає можливість імітувати натуральні камені, як дикі, так і оброблені. Природно, якщо ваш проект великий, може знадобитися чимала кількість будівельного матеріалу, і якщо фінансові можливості в даний момент не дозволяють, а роботу необхідно завершити, виручити може сайт - www.migcredity.com.

Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси

Виготовлений штучний облицювальний камінь може бути у вигляді квадратної або прямокутної плитки, або ж в якості кутового профілю. Лицьова сторона виробу при цьому рельєфна, схожа з фактурою природного каменю, а зворотна – зроблена рівною, для забезпечення зручного монтажу до поверхні.

Залежно від моделі, що випускаються плитки можуть бути різної товщини: починаючи 1.5 і закінчуючи кількома сантиметрами.

Переваги і недоліки

Останнім часом часто застосовують штучний камінь в обробці стін будівель. В наших краях даний матеріал став популярний не так давно, в той період, коли у людей почали з'являтися кошти на будівництво заміських будинків і котеджів. Однак, крім новобудов, старі будівлі також облицьовані цим матеріалом, завдяки якому можна змінити зовнішній вигляд споруди до невпізнання.

Плюси штучного каменю:

• низька вартість, якщо порівнювати з натуральним каменем;

• монтажні роботи легкі і прості, що не залежить від стіни. Для монтажу використовується клей спеціального виду, та здійснити приєднання плитки до поверхні стіни може звичайна людина, що не володіє навичками професійного каменяра;

• широкий асортимент. Зараз існує чимало виробників штучних каменів, де кожен пропонує свій модельний ряд. Камінь може відрізнятися фактурою, розміром, кольором і відтінком. У будь-якому випадку, на сучасному ринку завжди можна відшукати той матеріал, який підкреслить особливості певного будинку і задовольнить смаки споживача;

• тривалий експлуатаційний термін. Штучний камінь в плані терміну служби нітрохи не гірше бетону або цегли, тому, вирішивши їм облицювати будинок, не варто зайвий раз переживати, що виріб доведеться замінювати;

• натуральність. У виробництві такого каменю застосовуються екологічно чисті матеріали. Одні з них – портландцемент, пісок та інші наповнювачі, смоли та барвники природного виду.

З недоліків виділяють такі:

• термін служби, який помітно нижче, ніж у натурального виробу, який здатний служити сотнями років і тисячоліттями. Однак, варто зазначити, що сама облицювання просто не здатна служити так довго, адже її кріплення руйнуватися набагато швидше самого матеріалу;

• стійкість до температурних коливань, сонця і вологи помітно нижче, ніж у натурального аналога. Тут зауважимо, що обробка з штучного матеріалу все ж буде зберігати свій первісний вигляд десятиліттями.

Незважаючи на деякі недоліки вироби, штучний камінь все ж можна назвати гарним, модним, престижним і вигідним.