Плитка

Немає ковзанню Або безпеку вашого будинку

Немає ковзанню Або безпеку вашого будинку Ось і гранітні сходи, виглядає ну просто «любо-дорого», до речі і любо й дорого, насправді. Але ось рух по таких сходах може не дуже добре позначиться на вашому самопочутті і здоров'я, а також якщо stekloplast.ua у неперевірених виробників.

Щоб не «літати як ластівка» і не ковзати, вся сходи і ганок повинні пройти якісну обробку, особливо якщо ваше ганок, облицьовано полімерним гранітом. Кличемо помічників або наймаємо працівників і починаємо.

Варіанти забезпечення нековзних поверхонь

1. Термічна обробка. Її виконують температурою 600г градусів. Для цього необхідна пальник, яка «пройдеться» по гранітного матеріалу ганку і сходинок. Таким чином, вигорить кварц і камінь стане шорстким, втратить яскравість, але придбає абсолютна не ковзання.

2. Бучардована обробка. Тут процес шорсткості досягається шляхом використання спеціальної шліф машинки з дисками, з зовнішньої сторони яких знаходяться спеціальні барабани. Ковзання немає, але є схожість вашого ганку з асфальтом на вулиці.

3. Гравірувальна обробка. На ваших ступенях будуть виконані смуги проти ковзання. Це відбувається з використанням спеціальної машинки з декількома дисками, які прорізають смуги по краях сходів. У смуги вставлятися гумові прокладки і проблема з ковзанням вирішена.

Немає ковзанню Або безпеку вашого будинку
Немає ковзанню Або безпеку вашого будинку

4. Нововведення в боротьбі зі слизькими сходами — ШурСтеп. Незважаючи на те, що назва явно не наше, винайшли його наші російські виробники. Коротко, це еластичні смуги гуми, вкрай стійкої до будь-яких морозів. Її кладуть на краю ступенів. Розмах температурної витривалості знаходиться в межах від -60 до +60 градусів.

Вона не деформується, не відстає від поверхні сходинок. Зміст поло простий. Як часто буває після відлиги, різко настають морози, на сходах з'являється заледенение і ми ковзаємо. Але якщо на наших щаблях встановлений Шура Степ, то гумки по нашим вагою пружинять, запобігаючи ковзанню, а відразу ж приймають вихідну форму. При цьому кірка льоду тріщить і розсипається, саме очищення від льоду.

Немає ковзанню Або безпеку вашого будинку

Підводні камені

Перше — це плитки ступенів повинні бути по товщині не більше 10 мм, друге — укладаємо гумові смуги, а потім плитку. Не навпаки. Профіль кріплення оснащений двома лапками, які повинні опинитися під плиткою. Тоді фіксація надійна. А якщо хочете робити ваше ганок навіки і практичне зробіть його з підігрівом. І ваші сходи завжди будуть чистими і не слизькими.