Плитка

Самостійна заміна унітазу

Самостійна заміна унітазу Процес заміни унітазу вимагає певних навичок. В цій статті він описаний покроково, але якщо Ви не володієте цими навичками, краще довірити роботу фахівцям.

Як правило, будь-яка робота виконується професіоналами і швидше, і якісніше. Адже фахівець володіє навичками та майстерністю.

Так, при будівництві будинку, build-chemi.ru має велике значення, і фахівець обов'язково порадить обрати той бетон, який в даних широтах прослужить довго. Тим не менш, якщо вирішено проводити певну роботу самому, то необхідно її чітко уявити.

Для роботи потрібні певні матеріали та інструменти:

Самостійна заміна унітазу
Розвідний ключ
Дриль
Ущільнювачі і прокладки
Сантехнічний герметик і силіконова мастика
Спеціальні штифти і болти
Клей для роботи з трубами ПВХ

При купівлі слід поцікавитися підійде конструкція унітазу під уже наявну систему каналізації. Унітаз слід помістити на місце. Тут слід зазначити місця розташування кріпильних болтів. Якщо покриття підлоги виконане з керамічної плитки, то цей вид кріплення краще не використовувати.

У цьому випадку унітаз можна приклеїти. У зазначених місцях робляться отвори з допомогою, підготовленої для цієї мети, дрилі. Ця операція вимагає великої точності, так як навіть маленьке зміщення не дозволить закріпити унітаз рівному, а навіть невеликий перекіс болтів часто призводить до тріщин і поломок.

Пережимати болти теж не рекомендується. Після установки унітазу, його з'єднують зі стічною трубою. До остаточної фіксації слід нанести по всьому периметру унітазу силіконову мастику і остаточно затягнути болти. Зливний поплавковий механізм необхідно зміцнити усередині бачка, а зливний бачок встановити на унітаз і по черзі затягнути гайки.