Плитка

Підвісні стелі, їх ремонт

Підвісні стелі, їх ремонт Одні нові технології змінюються іншими настільки стрімко, що ми не встигаємо усвідомити, що це вже сталося. Навколо нас нові будівлі, нові стіни і стелі офісів, одягнені в нові, сучасні матеріали.

І вже здаються дивними застарілі стелі з азбесту або, по-іншому, з паперово-мінерального волокна, яке колись вважалося корисним, мабуть, в силу своїх протипожежних якостей.

Оформлення такими плитами, що чергуються з люмінесцентними світильниками прямокутної форми називалося красивим космічно-блюзовим словом «Армстронг» і вживалося для оздоблення офісів та інших громадських установ. На плитках у разі протікання зазвичай з'являлися непривабливі жовті або навіть іржаві патьоки, самі плитки темніли і виглядали так, як ніби вся пил всесвіту осіла саме на них.

За існуючою статистикою в одному тільки Красноярську цілих 67 % офісів «декоровано» саме цим способом. gibmaster.su на щастя їх власників успішно займається реконструкцією таких пережитків важкого совковского минулого. І не тільки цим! Точніше, основна спеціалізація компанії – це поставка матеріалів для покрівлі та фасадів, як для приватного, так і для промислового застроя.

Матеріали якісні, ціни – демократичні. Холоднокатные і оцинковані листи, що мають товщину від 0,4 мм до 1 мм, це основне виробництво Гинув.Майстри». Також тут проводиться металочерепиця, профнастил, металевий і вініловий сайдинг і багато іншого.

Але ми почали з такого предмету, як gibmaster.su як вже згадувалося, налічує чимало об'єктів, де був використаний цей вид обробки. Замінити одну або кілька вийшли з ладу азбестових секцій тонкими металевими листами білого кольору – не питання для фахівців фірми.

Те ж саме можна сказати про виконання в громадських установах повністю підвісної стелі із запропонованого матеріалу, який, по-перше, екологічно чистий, на відміну від азбесту, по-друге, досить міцний, і по-третє, не вимагає змін в загальній конструкції стелі в силу невеликої ваги листів. Листи не провисають, не викликають захворювань легенів, як листи азбесту, виділеннями з яких змушені дихати ті, хто знаходиться в приміщенні з стелями, виконаними за старими технологіями.

Вогнестійкість листів з металу теж присутня, крім цього, касети мають крайньої гігієнічністю і вологостійкістю. Що стосується їх забарвлення, то вони можуть бути не тільки білосніжними, але і «металік», «срібло», «дерево», а також – із дзеркальною і перфорованою поверхнею. Основний принцип розміщення люмінесцентних світильників зберігається, так що яскраве освітлення залишиться колишнім, тільки потрапили в естетичне оточення приємних на вигляд касет. Така стеля має ще й тим перевагою, що має невисоку ціну.

Даний спосіб декорування застосовується досить успішно вже кілька років, а якщо вважати, що в «ГибМастер» вже освоїли виробництво та встановлення даних конструкцій, то, зрозуміло, слід звертатися саме туди, тим більше зараз, коли діє гнучка система знижок. Касети бувають не тільки стельові, але і фасадні. Їх виробництвом, до речі, компанія також займається.

Тепер стає зовсім не страшними подорожі по коридорах офісів, так як занепала стельова плитка не звалиться нікому на голову, а то і що-небудь ще менш приємною раніше могло впасти у разі відсутності однієї-двох плит і присутності на їх місці отворів і порожнин.

Замовивши продукцію в «ГмбМастере», ви стаєте вільні від необхідності штукатурити і вирівнювати стелі, так як касети надійно приховують всі їх вади.