Плитка

Як правильно вибрати керамічну плитку

Як правильно вибрати керамічну плитку Вибираючи керамічну плитку для оформлення приміщень у своєму будинку, споживачі, в основному, беруть до уваги художнє оформлення колекції, ім'я виробника і розмір витрат.

Однак слід враховувати, що від того, наскільки ваша плитка якісна, можуть залежати неприємні так звані «непередбачені витрати».

Настінна плитка або керамограніт, у яких немає ідеально гладкої поверхні, будуть проблематичні в укладанні і зажадають додатковий, іноді досить значний шар цементу або суміші для укладання плитки для того, щоб кераміка «лежала» рівне. Так само слід звернути увагу на краю оздоблювального матеріалу, особливо якщо мова йде про панно або плитки з малюнком, який потребує мінімальних плиткових швів. А як досягти досконалості, якщо краї керамічних покриттів «йдуть хвилею» або на них є відколи? Відповідь одна: беручись за оздоблювальні роботи, краще всього порадитися з фахівцем, який зможе порекомендувати «правильного» і відповідального виробника, якість продукції якого сумнівів не викликає.

Кращі виробники з Італії, Іспанії, Білорусії, Німеччини, Португалії і, звичайно, Росії представили неймовірний за обсягом асортимент високоякісної і високомистецької продукції, характеристики якої задовольняють споживачів з будь-якого рівня доходів і естетичних уподобань.

Colorker, Porcelanosa, Cifre Ceramica і ще багато інших гідних фабрик-виробників керамічних оздоблювальних матеріалів пропонують вашій увазі матеріали для дизайнерського оформлення прихожих і кабінетів, ванних кімнат і кухонь, спалень і навіть дитячих кімнат, терас і балконів, вирішених в широкій колірній гамі, різноманітних за формою, фактурою, розміром.

Ви плануєте ремонт і хочете, щоб ваш будинок був неповторним і оригінальним, а інтер'єри в будинку функціональними і практичними? Тільки в інтернет-магазині «Плитка Хаус» ви зможете не акцентувати увагу на якості кераміки. Фабрики-виробники гарантують вам бездоганну якість найдрібніших елементів, філігранне художнє виконання. А це означає, що ваша мрія про ідеальний будинок стає реальніше і ближче.