Вінілова плитка та її основні переваги На даний момент, серед усіх існуючих різновидів оздоблювальних матеріалів, особливою популярністю, по повному праву, користується спеціальна вінілова плитка.

І в цьому, звичайно ж, немає абсолютно нічого парадоксального, адже подібного виду матеріал відрізняється досить солідним числом дуже істотних переваг.


Головні плюси вінілової плитки

Найважливіше перевага такого будматеріалу, звичайно ж, полягає в тому, що він чудово поєднує в собі найкращі показники практично всіх сучасних покриттів. Так, наприклад, даного виду плитка відмінно поєднує в собі прекрасну гнучкість досить широко поширеного лінолеуму, досить пристойну міцність природного каменю і неймовірну легкість укладання ламінату.

До ще однієї вельми примітною деталі тут також слід віднести і те, що така вінілова плитка з легкістю здатна імітувати паркет, кераміку, і навіть мармурові і гранітні покриття. Крім того, сьогодні на ринках також почали зустрічатися і більш екзотичні різновиди такої плитки, виконані, наприклад, у вигляді імітації білосніжного піску або зеленіючої трави.

Вінілова плитка та її основні переваги
Крім перерахованих вище особливостей, до переваг подібної вінілової плитки також варто віднести і такі властивості, як:
- Підвищену стійкість до стирання. Досягається це, як правило, за рахунок того, що в складі даного матеріалу присутні такі компоненти, як мармурова крихта або особливий вид кварцового піску.
- Досить пристойні міцнісні показники. Дуже багато виробників такої плитки стверджують, що їх продукція з легкістю зможе прослужити навіть до тридцяти років.
- Чудову водонепроникність. За рахунок цієї властивості, подібного типу плитка сьогодні дуже широко використовується при облагороджуванні приміщень, в яких практично постійно присутня підвищена вологість (басейни, ванни, сауни тощо).
- Чудову стійкість до УФ-випромінювання. Завдяки цьому, такий матеріал, з плином часу, зовсім не буде втрачати свій первозданний вигляд.
- Абсолютну стабільність розмірів. Незалежно від впливу температури і вологості, вінілова плитка буде повністю зберігати свої початкові розміри.
- Неймовірно високу стійкість до всіляких ударів і досить тривалим фізичним впливам.
- Цілком доступну ціну. При цьому даний матеріал також відрізняється і вельми низькими витратами в плані монтажу.
- Досить високу вогнестійкість. Досягається це за рахунок обов'язкової присутності в складі подібної плитки спеціальної мінеральної крихти.