Плитка

Вінілова плитка та її основні переваги

Вінілова плитка та її основні переваги На даний момент, серед усіх існуючих різновидів оздоблювальних матеріалів, особливою популярністю, по повному праву, користується спеціальна вінілова плитка.

І в цьому, звичайно ж, немає абсолютно нічого парадоксального, адже подібного виду матеріал відрізняється досить солідним числом дуже істотних переваг.


Головні плюси вінілової плитки

Найважливіше перевага такого будматеріалу, звичайно ж, полягає в тому, що він чудово поєднує в собі найкращі показники практично всіх сучасних покриттів. Так, наприклад, даного виду плитка відмінно поєднує в собі прекрасну гнучкість досить широко поширеного лінолеуму, досить пристойну міцність природного каменю і неймовірну легкість укладання ламінату.

До ще однієї вельми примітною деталі тут також слід віднести і те, що така вінілова плитка з легкістю здатна імітувати паркет, кераміку, і навіть мармурові і гранітні покриття. Крім того, сьогодні на ринках також почали зустрічатися і більш екзотичні різновиди такої плитки, виконані, наприклад, у вигляді імітації білосніжного піску або зеленіючої трави.

Вінілова плитка та її основні переваги
Крім перерахованих вище особливостей, до переваг подібної вінілової плитки також варто віднести і такі властивості, як:
- Підвищену стійкість до стирання. Досягається це, як правило, за рахунок того, що в складі даного матеріалу присутні такі компоненти, як мармурова крихта або особливий вид кварцового піску.
- Досить пристойні міцнісні показники. Дуже багато виробників такої плитки стверджують, що їх продукція з легкістю зможе прослужити навіть до тридцяти років.
- Чудову водонепроникність. За рахунок цієї властивості, подібного типу плитка сьогодні дуже широко використовується при облагороджуванні приміщень, в яких практично постійно присутня підвищена вологість (басейни, ванни, сауни тощо).
- Чудову стійкість до УФ-випромінювання. Завдяки цьому, такий матеріал, з плином часу, зовсім не буде втрачати свій первозданний вигляд.
- Абсолютну стабільність розмірів. Незалежно від впливу температури і вологості, вінілова плитка буде повністю зберігати свої початкові розміри.
- Неймовірно високу стійкість до всіляких ударів і досить тривалим фізичним впливам.
- Цілком доступну ціну. При цьому даний матеріал також відрізняється і вельми низькими витратами в плані монтажу.
- Досить високу вогнестійкість. Досягається це за рахунок обов'язкової присутності в складі подібної плитки спеціальної мінеральної крихти.