Плитка

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення Додаткове декоративне оформлення фасадів, при будівництві сучасних приватних будинків, звичайно ж, має нітрохи не менш важливе значення, ніж, наприклад, такі показники, як надійність і міцність самої конструкції.

Саме тому, до проведення заходів подібного роду потрібно обов'язково підходити з максимальною відповідальністю, і, по можливості, намагатися підбирати таке рішення, яке б найкращим чином поєднувалося з навколишнім ландшафтом.

Найбільш поширені рішення для фасадів

Опорядження фасадів з допомогою дерева

Завдяки появі нових видів будматеріалів, сьогодні навіть зведені з цегли споруди можна досить легко перетворювати в імітацію істинно дерев'яних будівель. Досягається такий результат, як правило, за рахунок застосування спеціальних облицювальних панелей, що виготовляються здебільшого з модрини або з хвойних сортів деревини. Саме головне достоїнство такого способу полягає в тому, що за допомогою подібних панелей можна імітувати не тільки виключно оциліндрована колода, але і брусову кладку.

Оздоблення фасадів каменем

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення
Подібний метод, звичайно ж, є самим надійним, але, в теж час, і досить дорогим. Правда, тут є і більш економічний варіант, який передбачає застосування більш легкого і дешевого штучного каменю. На якості і зовнішньому вигляді оздоблення це абсолютно не позначиться, зате істотно спростить і прискорить саму процедуру облагороджування фасаду.

Облаштування фасадів панелями

Такого виду імітації істинно натуральних матеріалів цілком доступні навіть порівняно багатим споживачам. При цьому, виконані з подібних ПВХ панелей фасадні поверхні цілком можуть виглядати абсолютно по-різному, наприклад, у вигляді дерев'яного зрубу або цегляної або кам'яної кладки. Завдяки всьому цьому, даний метод сьогодні як раз і користується найвищим попитом.

Оформлення фасадів за допомогою плитки

На даний момент, існує кілька різновидів облицювальної плитки для зовнішнього застосування, істотно розрізняються за своїм виглядом і характеристиками:
- Теракотова;
- Зі спеціальним скляним покриттям;
- Виконана з ракушняка;
- З наявністю тонкого шару кераміки;
- Бетонна;
- Виготовлена з пісковика.

Завдяки такому широкому розмаїттю плитки, з її допомогою можна досить легко створювати абсолютно будь-які дизайнерські рішення, що, звичайно ж, вельми вигідно відрізняє цей метод від всіх інших варіантів.