Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення Додаткове декоративне оформлення фасадів, при будівництві сучасних приватних будинків, звичайно ж, має нітрохи не менш важливе значення, ніж, наприклад, такі показники, як надійність і міцність самої конструкції.

Саме тому, до проведення заходів подібного роду потрібно обов'язково підходити з максимальною відповідальністю, і, по можливості, намагатися підбирати таке рішення, яке б найкращим чином поєднувалося з навколишнім ландшафтом.

Найбільш поширені рішення для фасадів

Опорядження фасадів з допомогою дерева

Завдяки появі нових видів будматеріалів, сьогодні навіть зведені з цегли споруди можна досить легко перетворювати в імітацію істинно дерев'яних будівель. Досягається такий результат, як правило, за рахунок застосування спеціальних облицювальних панелей, що виготовляються здебільшого з модрини або з хвойних сортів деревини. Саме головне достоїнство такого способу полягає в тому, що за допомогою подібних панелей можна імітувати не тільки виключно оциліндрована колода, але і брусову кладку.

Оздоблення фасадів каменем

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення
Подібний метод, звичайно ж, є самим надійним, але, в теж час, і досить дорогим. Правда, тут є і більш економічний варіант, який передбачає застосування більш легкого і дешевого штучного каменю. На якості і зовнішньому вигляді оздоблення це абсолютно не позначиться, зате істотно спростить і прискорить саму процедуру облагороджування фасаду.

Облаштування фасадів панелями

Такого виду імітації істинно натуральних матеріалів цілком доступні навіть порівняно багатим споживачам. При цьому, виконані з подібних ПВХ панелей фасадні поверхні цілком можуть виглядати абсолютно по-різному, наприклад, у вигляді дерев'яного зрубу або цегляної або кам'яної кладки. Завдяки всьому цьому, даний метод сьогодні як раз і користується найвищим попитом.

Оформлення фасадів за допомогою плитки

На даний момент, існує кілька різновидів облицювальної плитки для зовнішнього застосування, істотно розрізняються за своїм виглядом і характеристиками:
- Теракотова;
- Зі спеціальним скляним покриттям;
- Виконана з ракушняка;
- З наявністю тонкого шару кераміки;
- Бетонна;
- Виготовлена з пісковика.

Завдяки такому широкому розмаїттю плитки, з її допомогою можна досить легко створювати абсолютно будь-які дизайнерські рішення, що, звичайно ж, вельми вигідно відрізняє цей метод від всіх інших варіантів.