Плитка

Створення кабельного теплої підлоги. Огляд від експерта

Створення кабельного теплої підлоги. Огляд від експерта Головні обов'язки підлоги в лазні це зберігати тепло, не піддаватися гниття, і не вбирати вологу. Але що ж робити в каркасної бані, який підлога зробити?

Кращим варіантом буде зробити багатошаровий підлогу з електричною системою теплої підлоги і накатом ОСП.

Така підлога буде висихати дуже швидко, а її поверхня буде комфортною для відвідувача. І www.djakudza.ru буде служити довше при якісному ремонті. На місці майбутньої печі, слід встановити додаткові бетонні опори. Давайте пройдемо процедуру будівництва стовпчастого фундаменту і ростверку.

На самому початку потрібно зібрати раму з дощок 150х50 з перемичками лагами. Одні крок між балок дорівнює 40 см. По периметру майбутньої плити збиті додаткові балки.

Створення кабельного теплої підлоги. Огляд від експерта
Створення кабельного теплої підлоги. Огляд від експерта

З чого буде складатися «пиріг» підлоги

Підлогу чорної обробки ОСП-3 (6 мм товщина).

ОСП потрібно забивати з нижньої сторони каркаса, покриття потрібно просвердлити отвори, а також зробити прохід для майбутнього зливу.

Вітрозахист і гідроізоляція - ековата з ОСП-3 (18 мм товщина).

Далі на ОСП лягає батіг для гідроізоляції і вітрозахисту, кути і сторони изопана обклеюються скотчем.

Утеплювач – товщина 5 див.

Створення кабельного теплої підлоги. Огляд від експерта
Ековату в якості утеплювача буде складно покласти в деяких місцях, так що кращим варіантом буде утеплювач Рокфолл. Також на цьому етапі слід зробити злив.

Обшивання ОСП

При укладанні плит ОСП потрібно залишити невеликий зазор мінімум в 2 см – так як утеплювач може розбухати.

Пароізоляційного покриття

Після ОСП лягає пароізоляційний утеплювач ЕППС. На місці майбутньої печі утеплювач укладати не потрібно. На ЕППС далі лягає плівка «Ізоспан Д». Плівка лягає внапуск 3-6 див.

Сітка арматурна і покриття теплої підлоги

Далі лягає арматурна сітка, а на неї покриття теплої підлоги. Підлога з таким покриття сохне швидко і тим самим створює комфорт в лазні. Після все це заливається бетоном, товщина заливки 2 див.

Останнім кроком буде викладання плитки за допомогою спеціального клею. Після викладання всі шви затираються.

Висновок

Для облаштування підлоги в каркасної лазні, потрібно ретельно попрацювати. Витрати на підлогу не будуть занадто величезними і проведена робота окупиться повністю.

У такій лазні буде приємно митися, підлоги завжди будуть теплими, а після проведення банної процедури підлогу моментально висохне. Тому підлозі з системою кабельного теплої підлоги бути!