Плитка

Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки

Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки Крім звичайного кахлю сьогодні на ринку облицювальних матеріалів можна придбати плитку з керамогранита. Можливо, зовнішній вигляд цих оздоблювальних покриття схожий.

Але різниця між ними є. Незважаючи на таке цікаве назву, керамограніт – це виріб з тієї ж глини, що і кахель. Просто технологія виготовлення у нього інша. За рахунок застосування тільки найбільш якісних сортів глини і багаторазового випалу керамограніт отримує переваги такого роду.


Величезна міцність і зносостійкість

Навіть самі сильні механічні навантаження плитки з керамограніта нашкодити практично не здатні. Не дарма цей матеріал використовують для облицювання підлоги в тих приміщеннях, які інтенсивно експлуатуються.

Ідеальна вологостійкість

При постійному впливі вологи або при експлуатації в приміщенні з вологим повітрям керамограніт псуватися не буде. Його укладають, в тому числі, при облицюванні ванній і навіть фасадів. Він буде відмінно захищати робочу поверхню від негативних факторів ззовні і сам збережеться в цілості.

Універсальність

Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки
Як вже можна помітити, керамогранітна плитка підходить для обробки робочих підстав самого різного характеру. Можна укласти керамограніт на стіни або підлогу. Він застосовується як при внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних заходах.


Ефектний зовнішній вигляд

Плитка на основі керамограніта може бути виконана по-різному. Особливою популярністю користуються ті зразки, які імітують натуральний граніт або мармур. Але при бажанні можна підібрати і будь-який інший варіант, доречний в конкретному приміщенні.

Простота догляду

Будь-які забруднення, що виникають на поверхні керамогранітної плитки, легко усуваються. Цей процес спрощується за рахунок того, що для догляду за керамогранітом можна використовувати абразивні чистячі засоби. Поверхні матеріалу вони не зашкодять.

Екологічна чистота

Нарешті, керамограніт – це матеріал, виготовлений на основі натуральних компонентів. Він абсолютно безпечний з точки зору екологічності, не може покритися пліснявою, не горить. Такі особливості значно розширюють сферу його застосування.

Описувати позитивні якості, властиві керамогранітної плитки, можна ще досить довго. Головне, що цей матеріал відмінно підходить для проведення ремонту в самих різних випадках. І, якщо використовувати виріб грамотно, воно продемонструє себе блискуче.