Плитка

Плитка і керамограніт в інтер'єрі

Плитка і керамограніт в інтер'єрі Якщо говорити про властивості обох виробів, то вони практичні схожі. Керамічна плитка, як і керамограніт, мають свою сферу застосування і якість міцності.Сайт vkplitka.ru дає можливість ознайомлення і придбання через інтернет магазин керамограніта і плитки. Що стосується керамічної плитки, то тут зустрічаються різні варіації кольорів і фактури. Крім того, плитка може бути настільки крихкою, що її використання обмежується внутрішнім оздобленням.

З іншого боку, існують модифікації виробів, з хорошою морозостійкістю і зносостійкістю. Це обумовлює їх застосування для зовнішніх стін і підлоги, правда рівень водопоглинання у плитки, значно менше, ніж в тому ж керамограніті.

Плитка і керамограніт в інтер'єрі
Виходить, що керамограніт більше підходить для місць з високою прохідністю. Адже він не боїться надлишку вологи на своїй поверхні. В силу своїх фізичних властивостей, матеріал витримує значні механічні навантаження, саме тому, його кладуть у вітальнях, холах і офісних приміщеннях. Йому просто ціни немає, він менше зношується, довше зберігаючи природний вигляд оформлення.

У теж час, керамічна плитка володіє унікальними здібностями: вона може відмінно поєднуватися під будь-який інтер'єр, в магазинах представлено широке розмаїття подібних виробів. Тут вам і палітра кольором, і гамма відтінків, в загальному все, що може задовольнити потреби навіть завзятого любителя чого-небудь незвичайного. Незважаючи на те, що керамограніт відмінно втримує вологу, не пропускаючи її через себе, плитка має більше привабливості для зміни інтер'єру.