Плитка

Керамограніт кілька рад по укладанню

Керамограніт кілька рад по укладанню У наші дні, керамограніт по повному праву відноситься до категорії найбільш високоміцних матеріалів, призначених для чистової обробки стінових поверхонь і статі.

За своїм виглядом, подібний матеріал дуже сильно схожий на традиційну плитку, однак, при цьому, досить серйозно перевершує її по безлічі характеристик. Що стосується самої процедури укладання керамограніта, то тут же присутній ряд своїх певних вимог, дотримання яких буде дуже сильно залежати якість майбутнього покриття.

Найбільш важливі моменти при монтажі керамограніта

Укладання подібного матеріалу повинна обов'язково здійснюватися тільки на абсолютно чисту, суху і ідеально вирівняну поверхню. Адже якщо на неї випадково залишаться якісь нерівності або ж залишки старих оздоблювальних матеріалів, то плитка під впливом навантаження може досить легко розколотися.

Керамограніт кілька рад по укладанню
Оскільки керамограніт відрізняється досить невисокою поглинанням вологи, то його, звісно, ні в якому разі не можна укладати безпосередньо на цементну основу. При монтажі такого матеріалу необхідно застосовувати особливі клейові суміші, виготовлені на основі акрилових та латексних зв'язуючих, а також спеціальний піщано-цементний розчин.

При монтажі керамограніта експерти вкрай не рекомендують проводити його без укладання додаткової розшивки швів, оскільки поверхня, в подібній ситуації, буде виглядати досить неохайно. До того ж, застосування спеціальної затирання дозволить запобігти можливість забруднення швів і їх досить швидке розтріскування.

Здійснювати істинно безшовну укладання, в даній ситуації, можна лише з допомогою спеціального ректифікованого керамограніта. Застосування цього матеріалу дозволяє створювати повністю монолітні поверхні, міжплиткові шви на яких будуть практично непомітними. Правда, в приміщеннях зі значними перепадами температури, застосовувати таку методику вкрай не рекомендується.

Про що необхідно пам'ятати при роботі з керамогранітом

Керамограніт кілька рад по укладанню
При монтажі даного матеріалу необхідно обов'язково брати до уваги, що заявлені габарити у такий плитки можуть досить суттєво відрізнятися від фактичних розмірів. Подібний факт, звичайно ж, ні в якому разі не можна ігнорувати і обов'язково враховувати калібрування при укладанні керамогранітної плитки.

Крім розміру, подібний матеріал також може розрізнятися і по своєму колірному відтінку. Так, наприклад, у різних партіях тон у плитки може бути набагато темніше, так і декілька світліше заявленого кольору. Саме тому, у разі застосування матеріалу з різних партій, його бажано рівномірно чергувати по поверхні, а не здійснювати укладання спочатку однієї партії, а потім другий.