Плитка

Що таке жива рідка плитка

Що таке жива рідка плитка Сфера будівельних матеріалів славитися регулярним появою всіляких новинок, покликаних поліпшити технічні або декоративні характеристики вже існуючих елементів і речовин.

Одним з таких експериментів є поява особливого оздоблювального матеріалу у вигляді тонкої прозорої плитки наповненою кольоровим гелем, що має один або більше кольорів. Якщо на плитку надавати, гель починає перетікати, піниться, змінюючи свої відтінки, кольори і фактуру. Тому таку плитку і назвали живою, за її властивостей реагувати на дотики.

В якості оболонки виробів виступає акрил або полікарбонат. При паянні оболонок застосовується особлива технологія, в процесі якої створюється компенсаційний контур. Він зменшує навантаження основних сполучних точках. Це дає можливість плитці мати достатню міцність, щоб витримати стрибки на ній навіть дорослої людини.

Колір пінливого гелю відрізняється яскравістю і великою гамою. Це відкриває значні можливості для дизайнерських експериментів по декоруванню підстав. Завдяки низькій швидкості теплопередачі полікарбонатною оболонки поверхню матеріалу набуває теплость на дотик. Тому по ньому дуже комфортно ходити босим, і навіть лежати. Також завдяки м'якості плитки вона дуже зручна при ходьбі, і здатна пом'якшити випадкове падіння. Однак це рідко трапляється, завдяки властивості поверхні не ковзати навіть при наявності на ній води.

Особливістю живої плитки є використання всередині неї гелів на водній основі, тому застосовувати його можна лише в приміщеннях з плюсовою температурою. Верхній рекомендований межа відповідає +60 градусів. Слід також пам'ятати, що поверхня такої плитки може ушкодити гострими предметами – будь розрізування на ній заборонено. Також слід постійно стежити за її чистотою, особливо від піску.

Що таке жива рідка плитка

Кожен фрагмент матеріалу відрізняється конструкційної неделимостью, тому порізка живий плитки заборонена. З цієї причини вона рідко використовується в якості суцільного покриття, зручніше застосувати цей матеріал в якості красивих декоративних вставок. Завдяки своїй гнучкості ідеальне вирівнювання основи під живу плитку не потрібно.

Сфера використання живої рідкої плитки – житлові внутрішні приміщення, зі справною опалювальною системою, а для укладання підійде будь-яке тверде і рівна підстава. Матеріал, в силу своєї екзотичності, відрізняється досить високою ціною.