Плитка

Особливості термопанелей

Особливості термопанелей Оздоблення фасаду відрізняється цілим рядом особливостей, адже при її здійсненні необхідно не просто декорувати зовнішнє основу, але також подбати про утеплення.

При всьому цьому, застосовувані матеріали повинні добре переносити всі кліматичні впливи, зберігаючи свою функціональність і привабливість як можна довше. Для того, щоб полегшити ситуацію, розробники будівельних технологій вирішили поєднати обробний і утеплюючий фасадні матеріали, в результаті чого з'явилися термопанелі.

Начинкою подібних панелей є утеплювач пінополіуретанового типу, що відрізняється значними ізоляційними властивостями. Зовнішнє покриття панелей виконано з клінкерної плитки, що захищає її, і є декоруючих елементів матеріалу. Клінкер пройшов випробування часом, і відрізняється значною гамою кольорів і відтінків, а також високою стійкістю до будь-яких дій в умовах вулиці.

Завдяки тому, що точка роси знаходиться всередині утеплювача, звичайно не потрібно облаштування додаткового вентиляційного зазору між панелями і фасадом. Завдяки високоточній пазогребеному з'єднанню, повністю виключається виникнення містків холоду, а також проникненню вологи при задування дощових потоків на оброблену поверхню. Виник термоізоляційний щит дозволяє влітку утримувати прохолоду всередині будинку, а взимку – тепло. Це дозволяє значно економити на роботі системи опалення, так і кондиціонерів.

Клінкер, виконує захисну і функцію, що декорує в термопанелях, забезпечує виняткову довговічність виробів, так як по стійкості до руйнівних впливів вулиці набагато перевершує фасадну штукатурку і цегляну кладку. У процесі

Особливості термопанелей
експлуатації оброблений таким чином фасад не буде вимагати особливого догляду, або складних заходів по чищенню. Відмінно переносить будь-які погодні умови, він абсолютно непроникний для вологи, не піддається пошкоджень мікроорганізмами і комахами. З екологічної точки зору термопанелі абсолютно нешкідливі. Завдяки оснащенню спеціальними кріпильними пристосуваннями, монтаж виробів виробляється достатньо швидко, без використання мокрих розчинів. Як правило, найбільш надійним варіантом є термопанелі, оснащені металевої системою кріплення.