Плитка

Як вибрати плитку для басейну

Як вибрати плитку для басейну Багато людей не уявляють свого життя без плавання. Напевно, це тому що найчастіше водні процедури асоціюються у них з сонячним літом і теплом. А в нашому далеко не теплому кліматі купатися у водоймах цілий рік просто неможливо.

До того ж, плавання – найкращий спосіб розслабитися і відпочити. А щоб можна було скупатися в будь-який момент, багато людей встановлюють у себе вдома басейни.

Матеріали для басейнуБудувати і обробляти басейн потрібно строго за певними правилами. Всі знають, що всередині басейн обробляється плиткою. Так само роблять і з прилеглою до нього аква зоною. Але не кожен знає, що плитка, яка використовується для басейну не проста. Вона виготовлена спеціально для цих цілей. Перед тим викладати басейн плиткою, потрібно правильно її підібрати. Інакше водні процедури стануть небезпечними, а стан басейну не буде відповідати гігієнічним нормам.

Як вибрати плитку для басейну
Як вибрати плитку для басейну

Цікаво, а яке правило має бути основним при виборі плитки будівництва басейну? Найважливіше правило це потрібна ступінь всмоктування води – водопоглинання. Ця ступінь вимірюється, як правило, у відсотках. У хорошої якісної плити, яка повинна призначатися для будівництва басейну, цей показник не повинен бути більше трьох відсотків.

Така плитка здатна буде захищати басейн розмноження шкідливих мікроорганізмів і швидкого руйнування. Аква зона повинна викладатися тієї ж плиткою що і сам водойму. Відсоток водопоглинання говорить про пористості самої плитки. Чим він вище, тим більш пористою буде плитка.

Внутрішня обробкаЯк вибрати плитку для басейну
Для внутрішньої обробки басейну краще всього використовувати кахельну плитку. Вона тримається набагато довше і володіє хорошим показником водопоглинання. Для аква зони слід вибирати менш слизький і більш зручну плитку з керамогранита. Хоча цей матеріал трохи дорожче кахлю, але він, безсумнівно, краще.

Таке покриття здатне прослужити дуже довгий час. Колірну гаму плитки можна вибирати на свій смак. Але краще за все для самої чаші басейну використовувати, як прийнято, плитку блакитного лілі синього кольору. Для аква зони найкраще підійде сіра, блакитна, бежева і біла плитка.

Останнім часом будівництвом басейн займається кожен другий. Якщо правильно і з розумом підійти до цього процесу, то можна поставити басейн, який довгі роки буде радувати своїх господарів.