Плитка

Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83

Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83 Які його властивості: на російському ринку подібних добавок не багато, та вони призначені в основному для эластификации одного виду продукції. Зокрема, будівельникам більш або менш відома гидрофо-бизирующая сипка домішка Betek Bepermo (Туреччина) і еластіфікатор «Уніфлекс» (Німеччина).

Однак Ceresit CC 83 - це все ж щось інше. Склад покращує міцність кріплення плитки до основи, надає клейових сумішей додаткову еластичність. Це властивість клею особливо важливо, якщо плитку укладають на трохи деформуються в процесі експлуатації або пофарбовані підстави не тільки в приміщеннях, але і на вулиці, балконах, терасах. Має значення еластичність і при роботі з ДВП, ДСП, листковими плитами, гіпсокартоном, комірчастим бетоном і сухою штукатуркою. Плюс до того добавка эластификатора забезпечує краще зчеплення з поверхнею і довговічність при укладанні по старій керамічній облицюванні («плитка на плитку»).

Як використовувати: емульсію розбавляють водою в пропорціях, передбачених для конкретного www.postroil.com. Потім в отриманий розчин при постійному перемішуванні (механічною мішалкою) засипають відповідний матеріал Ceresit.

Обмеження при використання: введення эластификаторов збільшує термін схоплювання і знижує швидкість набору міцності розчинів.

Які переваги: один з найбільш дорогих і в той же час економічних продуктів фірми Henkel Bautechnik: п'ятилітрової каністри эластификатора достатньо для добавки до розчину, призначеного для укладання плитки на площі близько 20 кв. м. При його застосуванні значно збільшується міцність кріплення плитки до основи і еластичність з'єднання.

Вартість від 1044 руб. за 5 літрів.

Можливо вам не де ставити вашу машину? Тоді зробіть собі www.ts-panel.ru. Це зручне і компактне споруда для того щоб ваш автомобіль був у сухочти і зовнішні фактори на нього не впливали. Допомога в споруді вам надасть фірма «ТехноСтиль».