Плитка

Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній

Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній Навряд чи хто буде, напевно, заперечувати той факт, що підлогова плитка є досить важливою деталлю декору практично будь-якої ванної. Адже з її допомогою навіть в самому неабиякий приміщенні можна досить легко не лише створювати неймовірно оригінальні інтер'єрні рішення, але і ділити простір на окремі конкретні зони.

Однак, при цьому, крім суто зовнішніх якостей, подібна плитка також повинна відрізнятися ще й абсолютною безпекою, а також зручністю і легкістю в обслуговуванні.


Керамічна глазурована плитка

За рахунок своєї якості і неймовірно високої надійності, виконані з подібної плитки підлогові покриття, вважаються найкращим рішенням для облаштування підлоги у ванній. Даного типу виробу здатні відмінно імітувати різні натуральні матеріали і, до того ж, можуть мати ще й найрізноманітніші текстурні і колірні варіації, що, природно, досить серйозно сприяє реалізації безлічі всіляких дизайнерських задумів і рішень. Крім того, у такий глазурованої плитки також ще присутній і особливу антиковзаюче покриття, яке робить її в умовах високої вологості абсолютно безпечною,

Фарфорова плитка для підлоги

Даного типу плитка виробляється з особливих сортів білої глини і відрізняється надзвичайно високою стійкістю до серйозних температурних перепадів температур і впливу вологи. Крім того, подібна фарфорова плитка абсолютно не потребує ні в якому специфічному догляді і, до того ж, досить просто очищається, що, природно, дуже актуально для такого приміщення як ванна. Основний тон у такого типу виробів – білий, проте, при цьому, існує можливість вибору різних теплих відтінків, найбільш підходящих під загальну стилістику оформлення ванної.

Природний камінь

Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній
При виготовленні такого типу плитки найчастіше застосовується мармур, базальт, граніт і вапняк. Виконана з природного каменю, плитка зазвичай відрізняється своєю особливою привабливістю і вишуканістю, однак, при цьому, є досить дорогим задоволенням. Головні особливості такої кам'яної плитки – це неймовірно висока зносостійкість, а також чудова опірність до впливу температурних коливань, вологи і різних агресивних чистячих засобів.

Підлогова коркова плитка

Дана різновид підлогової плитки сьогодні вважається найбільш екологічною і абсолютно безпечною. Найбільш значущими плюсами у таких коркових виробів, є їх відмінні водовідштовхувальні і антистатичні властивості, які бажають подібну плитку досить ефективним рішенням для використання у ванній.