Плитка

Укладання тротуарної плитки на бетонну основу

Укладання тротуарної плитки на бетонну основу Всі, хто є власниками дач або заміських будинків прагнуть до того, щоб їх територія була облагороджена. Підкреслюють стиль і унікальність території красиво викладені доріжки з тротуарної плитки.

На даний момент більшість виробників займаються виготовленням даного будівельного матеріалу, який відтепер доступний кожному. Єдине, що слід грамотно проводити її укладання і зробити правильний вибір. Найбільш надійна і довговічна основа для такої доріжки – підставу з бетону, і про це піде мова в статті. Асортимент плитки ви можете знайти тут - brukhouse.com.ua.

Укладання тротуарної плитки на бетонну основу

На ринку будівельних матеріалів, слід відштовхуватися від експлуатаційних характеристик виробу. На даний момент тротуарну плитку виробляють двома методами: литтям і вибропрессованием.

Вібролита плитка

Відразу ж варто обмовитися, що такий варіант плитки не розрахований на високі навантаження. У зв'язку з цим він найкраще підходить для оформлення тих ділянок, на яких не передбачається інтенсивний рух. Що стосується виробництво, технологічний процес досить просто, в слідстві чого зараз на ринку представлений широкий асортимент продукції. Однак, є і друга сторона медалі, пов'язана з легкої виробничою технологією, яка полягає в тому, що мають місце бути підпільні виробники, що випускають неякісні вироби.

У виробництві литий плитки головним вихідним матеріалом є білий цемент, який, при бажанні, може бути доданий будь-барвник, що надає той чи інший колір кінцевого матеріалу. Однак, з кількістю барвника слід бути обережним, і не додати більше, ніж того вимагають пропорції, інакше розчин стає неякісним, а матеріал в підсумку втрачає свої характеристики. У зв'язку з цим рекомендується придбання тротуарної плитки у відомих виробників, що використовують якісні барвники. В основному, в таких компаніях є фахівці, завдання яких – відстеження технологічного процесу виробництва.

Вібропресована плитка

Плитку, вироблену цим методом, на даний момент застосовують для укладання міських тротуарів або навіть проїжджої частини. Якщо на дорозі передбачається жвавий рух, то актуальним будівельним матеріалом у цьому випадку стане бруківка. Вона відрізняється невеликими розмірами, в слідстві чого на неї виявляється менше тиску, що дозволяє зберегти цілісність матеріалу.

Метод вібропресування досить трудомісткий, вимагає застосування дорогого обладнання. Але, на її користь можна відзначити той факт, що кустарним способом її виробляти невигідно. Звичайно, вібропресована плитка не може похвалитися розмаїттям кольорів і форм, але, що стосується міцності, тут їй немає рівних.

Укладання на бетонну основу – гідності рішення

Якщо вибрати бетон в якості основи, то дане рішення зробить укладання не тільки міцною, але і довговічною. Найчастіше подібний метод знаходить застосування в тих місцях, де передбачається інтенсивний рух, приміром, це може бути автомобільний або паркування.

Головним достоїнством бетонного підстави є той факт, що воно стійко. Адже пісок, як і земля, можуть просісти з-за погодних умов або неправильного укладання. Бетонна основа дає можливість уникнути цього недоліку, так як плитка буде щільно прилягати до основи, не зрушуючи. Подібне рішення продовжує експлуатаційний термін доріжки.