Плитка

Відмітні особливості фасадної плитки

Відмітні особливості фасадної плитки Один з найбільш відповідальних і важливих моментів при виконанні ремонтних робіт в приватних будинках, котеджах або дачах – це оздоблення фасаду будівлі.

Природно, що для обробки фасадів існує величезна кількість матеріалів, однак, особливою популярністю останнім часом стала користуватися клінкерна плитка, яка характеризується великою різноманітністю кольорів і фактур, високою якістю і тривалим терміном експлуатації.

Технологія виробництва клінкерної плитки постійно вдосконалюється, що істотно підвищує її якість і естетичний вигляд. Сучасна клінкерна плитка для фасадів проводиться з сланцевої глини, яка проходить обпік при високих температурах і, тим самим, отримує свої міцні властивості, а також стійкість до будь-яких погодних умов.

Саме завдяки таким якостям матеріал забезпечує не тільки шикарний зовнішній вигляд фасадів, але й гарантує збереження і цілісність самих будівель, захищаючи від негативного впливу навколишнього середовища будівельні матеріали, з яких вони зроблені.

Однак, вибираючи плитку, яка б надійно захищала фасад будівлі, слід орієнтуватися в її основних властивостях і характеристиках. Так, сучасна клінкерна плитка відрізняється високою стійкістю навіть до ударів, не проводить електричний струм, що дозволяє прокладати дроти безпосередньо під нею, тим самим уберегти їх від удару блискавки. Всі види продукції практично не вбирають вологу, що забезпечує тривалий термін служби і будівлі в цілому.

Окремо потрібно сказати про види фасадної плитки, які виділяють в залежності від матеріалів і технологій, що використовуються при виробництві. В особливості, фасадна плитка ділиться на: теракотову, двошарову, плитку з пісковику, з ракушняка, з бетону, а також покриту тонким шаром скла або кераміки. Саме це дозволяє придбати матеріал навіть самому вимогливому споживачеві для будь-якого стилю і для будь-якого призначення будівлі.

Так, можна підібрати фасадну плитку, яка імітує граніт, натуральний камінь, гірські породи, каміння, цегляну кладку та інші природні матеріали. При необхідності можна замовити продукцію з додатковими елементами утеплення і ту, яка кріпиться за типом пазла або поштучно.

Крім усього іншого, фасадна плитка відрізняється простотою в монтажі, кладці та подальшому догляді, що дозволяє використовувати її як для обробки нових будівель, так і для реконструкції старих будинків, завдяки чому можна кардинально змінити зовнішній вигляд навіть самого звичайного і непримітного фасаду.