Керамограніт кілька рад по укладанню У наші дні, керамограніт по повному праву відноситься до категорії найбільш високоміцних матеріалів, призначених для чистової обробки стінових поверхонь і статі.

Детальніше: Керамограніт кілька рад по укладанню

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення Додаткове декоративне оформлення фасадів, при будівництві сучасних приватних будинків, звичайно ж, має нітрохи не менш важливе значення, ніж, наприклад, такі показники, як надійність і міцність самої конструкції.

Детальніше: Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення

Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній Навряд чи хто буде, напевно, заперечувати той факт, що підлогова плитка є досить важливою деталлю декору практично будь-якої ванної. Адже з її допомогою навіть в самому неабиякий приміщенні можна досить легко не лише створювати неймовірно оригінальні інтер'єрні рішення, але і ділити простір на окремі конкретні зони.

Детальніше: Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній

Вінілова плитка У тому випадку, якщо ви бажаєте придбати підлогове композитне покриття, воно буде не тільки довговічним і надійним, але ще і вишуканим, розкішним, привабливим, то потрібно придивитися до вінілової плитки, яка зможе порадувати.

Детальніше: Вінілова плитка

Особливості термопанелей Оздоблення фасаду відрізняється цілим рядом особливостей, адже при її здійсненні необхідно не просто декорувати зовнішнє основу, але також подбати про утеплення.

Детальніше: Особливості термопанелей

Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83 Які його властивості: на російському ринку подібних добавок не багато, та вони призначені в основному для эластификации одного виду продукції. Зокрема, будівельникам більш або менш відома гидрофо-бизирующая сипка домішка Betek Bepermo (Туреччина) і еластіфікатор «Уніфлекс» (Німеччина).

Детальніше: Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83

Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки Крім звичайного кахлю сьогодні на ринку облицювальних матеріалів можна придбати плитку з керамогранита. Можливо, зовнішній вигляд цих оздоблювальних покриття схожий.

Детальніше: Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки

Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси Штучний камінь, який застосовується при облицювальних роботах, по суті, є декоративним бетоном, основа якого – мінеральні в'яжучі речовини, такі як цемент, гіпс, каустичний магнезит і так далі.

Детальніше: Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси

Кладка печі Щоб піч служила десятиліття, слід звернути увагу на такі хитрощі пічників.

1. Вимочування цегли;
2. Використання дроту для перев'язки;
3. Товщина каналів та димоходів не повинна перевищувати чверті цегли, в окремих випадках половини;

Детальніше: Кладка печі

Вінілова плитка та її основні переваги На даний момент, серед усіх існуючих різновидів оздоблювальних матеріалів, особливою популярністю, по повному праву, користується спеціальна вінілова плитка.

Детальніше: Вінілова плитка та її основні переваги