Плитка

Сумка рюкзак

Отже, ситуація наступна. Аеропорт Чанджі Сінгапуру. Я щойно прилетів з Шрі-Ланки, і будучи під враженням від нахабного шахрайства з боку шрі-ланкійської офісу сінгапурських Авіаліній (де з мене за помилки двічі зняли вартість квитка), вирішую йти до відділу претензій і розбиратися. Додаткова умова до задачі - через 8 годин я лечу до Малайзії.

Детальніше: Сумка рюкзак

Облицювання стін керамічною плиткою - корисно знати всім

Облицювання стін керамічною плиткою - корисно знати всім Як і будь-яку справу, укладання керамічної плитки має свою технологію, порушувати яку не варто. В іншому випадку може вийти незадовільний результат і просто витрачені кошти і час.

Детальніше: Облицювання стін керамічною плиткою - корисно знати всім

Керамограніт кілька рад по укладанню

Керамограніт кілька рад по укладанню У наші дні, керамограніт по повному праву відноситься до категорії найбільш високоміцних матеріалів, призначених для чистової обробки стінових поверхонь і статі.

Детальніше: Керамограніт кілька рад по укладанню

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення

Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення Додаткове декоративне оформлення фасадів, при будівництві сучасних приватних будинків, звичайно ж, має нітрохи не менш важливе значення, ніж, наприклад, такі показники, як надійність і міцність самої конструкції.

Детальніше: Опорядження фасадів найбільш затребувані рішення

Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній

Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній Навряд чи хто буде, напевно, заперечувати той факт, що підлогова плитка є досить важливою деталлю декору практично будь-якої ванної. Адже з її допомогою навіть в самому неабиякий приміщенні можна досить легко не лише створювати неймовірно оригінальні інтер'єрні рішення, але і ділити простір на окремі конкретні зони.

Детальніше: Рекомендації по підбору плитки для облаштування підлоги в ванній

Вінілова плитка

Вінілова плитка У тому випадку, якщо ви бажаєте придбати підлогове композитне покриття, воно буде не тільки довговічним і надійним, але ще і вишуканим, розкішним, привабливим, то потрібно придивитися до вінілової плитки, яка зможе порадувати.

Детальніше: Вінілова плитка

Особливості термопанелей

Особливості термопанелей Оздоблення фасаду відрізняється цілим рядом особливостей, адже при її здійсненні необхідно не просто декорувати зовнішнє основу, але також подбати про утеплення.

Детальніше: Особливості термопанелей

Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83

Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83 Які його властивості: на російському ринку подібних добавок не багато, та вони призначені в основному для эластификации одного виду продукції. Зокрема, будівельникам більш або менш відома гидрофо-бизирующая сипка домішка Betek Bepermo (Туреччина) і еластіфікатор «Уніфлекс» (Німеччина).

Детальніше: Еластіфікатор цементовмісних розчинів Henkel Ceresit CC 83

Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки

Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки Крім звичайного кахлю сьогодні на ринку облицювальних матеріалів можна придбати плитку з керамогранита. Можливо, зовнішній вигляд цих оздоблювальних покриття схожий.

Детальніше: Найбільш важливі плюси керамогранітної плитки

Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси

Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси Штучний камінь, який застосовується при облицювальних роботах, по суті, є декоративним бетоном, основа якого – мінеральні в'яжучі речовини, такі як цемент, гіпс, каустичний магнезит і так далі.

Детальніше: Штучний облицювальний камінь плюси і мінуси