Підлога

Напівсуха стяжка та її особливості глааные

Напівсуха стяжка та її особливості глааные На даний момент, найбільш широко поширеним рішенням при облаштуванні підлогових покриттів, повністю виправдано вважається напівсуха стяжка. І це, звичайно ж, зовсім не випадково, адже подібна методика дозволяє досить серйозно прискорювати процедуру споруди підстави підлоги, що, природно, в ході будь-якого будівництва є дуже важливим моментом.


Основні переваги

До найбільш важливих плюсів у подібній стяжки, насамперед, слід віднести такі вельми значущі моменти, як:
1. Досить невеликий витрата води при приготуванні робочого розчину. За рахунок цього дуже серйозно скорочується ризик того, що досить великі обсяги вологи виявляться або безпосередньо в самому перекритті, або проживають у сусідів знизу.
2. Надзвичайно швидкий процес висихання, сприяє значному прискоренню будівельного процесу.
3. Можливість облаштування ідеально рівною і якісної поверхні.
4. Абсолютна відсутність ймовірності виникнення різного роду дефектів в ході висихання.

Найбільш важливі етапи споруди стяжки

Напівсуха стяжка та її особливості глааные
Неймовірно висока затребуваність такої напівсухий стяжки також обумовлюється ще й тим, що процедура її спорудження не відрізняється особливою складністю, і зовсім не вимагає наявності якихось особливих навичок і знань.

Процес облаштування такої стяжки зазвичай включає в себе наступні заходи:
• Якісна підготовка робочої поверхні (видалення пилу, сміття тощо);
• Прокладка гідроізоляційного шару;
• Максимально рівномірний розподіл суміші по всій поверхні;
• Ретельне вирівнювання і якісна затірка.

Потреба у використанні додаткового гідроізоляційного шару, в подібній ситуації, обумовлена специфічними особливостями даного типу стяжки – після проведення всіх необхідних заходів формується шар, досить серйозно відрізняється своєю підвищеною паропроникністю. У доповненні до цього, присутність гідроізоляції також допоможе запобігти і надмірне всмоктування вологи безпосередньо самими плитами перекриттів, що, відповідно, сприятиме максимально ефективному закріпленню розчину.

При монтажі такого роду стяжки також не слід забувати і те, що під нею, у разі особливої необхідності, цілком можливо додатково укладати ще й шари тепло - і шумоізоляційних матеріалів. При цьому найбільш ефективним рішенням у подібній ситуації, вважається застосування тільки досить щільних і надійних матеріалів, таких як, наприклад, звичайний або екструдований пенополистиол.