Підлога

Корисні якості пінополістиролу

Корисні якості пінополістиролу Пінопласт або пінополістирол – це популярний будівельний матеріал, який затребуваний як великими забудовниками, так і приватними домовласниками. Найчастіше використовується для зовнішніх, внутрішніх робіт – утеплення фасаду будівель.

Склад пінопласту

Пінополістирол – це спінені, газонаповнені гранули пінопласту. Сировина має досить жорстку структуру завдяки технології виготовлення, яка передбачає багаторазову обробку парою – для зменшення ваги і підвищення щільності і подальше висушування в спеціально розроблених для цих цілей камерах. В результаті матеріал схожий на безліч «кульок» і містить дев'яносто вісім відсотків повітря, два відсотки полістиролу.

Габарити плит пінопласту:

#10004; 100 на 50 см;

#10004; 100 на 100 см;

#10004; 200 на 100 див.

Дана розмірна сітка задовольняє всі вимоги споживачів і технічні характеристики об'єкта.

Теплопровідність

Корисні якості пінополістиролу
Пінополістирол є відмінним теплоізолятором, так як являє собою укладені в полістирол бульбашки повітря.

Вологовбирання

Результати численних перевірок якості стверджують, що занурений у воду пінопласт поглинає всього 4% вологи від власної ваги. Екструдований полістирол всього 0,4%, тобто, він залишається практично сухою. В умовах класичної експлуатації, пінопласт завжди виходить сухим з води», не поглинаючи вологу, не пропускаючи пар.

Міцність і щільність

Міцність полімеру залежить від марки. Чим вище марка, тим краще густинної характеристики. Так, пінопласт випускається декількома типажами, кожен з яких має певну міцність і щільність. Причому, кожна марка пінополістиролу має певні призначення, наприклад, тільки для утеплення підлоги або монтажу опалубки, і відповідну цьому фактору ціну.

Стійкість до впливу агресивних середовищ

Корисні якості пінополістиролу
Пінополістирол досить стійкий до дії деяких агресивних засобів, наприклад, він не змінює свої характеристики з-за солей, бітуму, деяких кислот, водорозчинних фарб та іншого. Однак настільки райдужні перспективи у використанні часто посилюються неможливістю «гармоніювати» з такими речовинами, як ацетон, скипидар, солярка, бензин і інші насичені вуглеводні.

Зручність монтажу

Невелика вага (пінопласт практично невагомий), практичні габарити дозволяють монтувати полімер самостійно без залучення додаткової допомоги. Більше того, робітникам не вимагається додаткова захист – спецодяг, так як матеріал абсолютно екологічний.

Пожежобезпечність

Пінополістирол, досить складно підпалити, хоча, він може горіти при дії відкритого спрямованого полум'ї, виділяючи при цьому у 8 разів менше енергії, ніж при горінні дерева. При відсутності джерела вогню, матеріал гасне протягом декількох секунд.

Багато компаній у нашій країні виробляють екологічний і стійкий до впливу пінопласт, який відповідає всім вимогам експертів.