Підлога

Чим полакувати дерев'яна підлога

Чим полакувати дерев'яна підлога Обробка підлоги за допомогою натурального дерева зберігає свої позиції, незважаючи на появу достатньої кількості більш сучасних матеріалів. Ясна річ, що у вигляді простої дошки підлогу вже практично не постилають, а ось натуральний паркет та його різновиди, що використовують досить широко.

Для того, щоб надати дерев'яній підлозі необхідну експлуатаційну стійкість, його необхідно покрити додатковим захистом так само можливо буде потрібно helpwood.by. Лак в цьому відношенні виглядає краще фарби, так як дозволяє зберегти природну красу деревини.

Для того, щоб покрити дерев'яну підлогу, продажу пропонуються такі лаки:

1. Алкідний. За основу речовина має органічні компоненти і алкідні смоли. Відрізняється високою міцністю і забезпечення повного захисту від впливу вологи. Однак сохне досить довго – близько 3-х днів

2. Алкідно-уретановий. Завдяки спеціальним уретановым добавок алкідний лак засвоює здатність висихати за 12ть годин. При цьому погіршення експлуатаційних характеристик не спостерігається, поверхня виходить такий-же міцною.

3. Масляні. Лак складається на 100% з натуральних компонентів – масел, розчинників і смол. Декорирующая особливість масляного лаку полягає в здатності затемнювати світлий дерев'яний, час висихання його схоже з алкідними речовинами.

4. Нітро. Лак з найшвидшою швидкістю висихання, завдяки наявності сучасних летких компонентів. При роботі з нітролаком потрібно особливо подбати про захист дихання і провітрювання приміщення, так як розчин дуже токсичний. Шар виходить дуже тонким, тому, як правило, такий лак наносять не менше двох-трьох раз.

5. Акриловий водний. Відрізняється повною відсутністю запаху і шкідливих летючих з'єднань. Після покриття за деревиною повністю зберігається її природна забарвлення, незважаючи на нанесення в два-три шари. Проте при збиранні такої підлоги потрібно повністю відмовитися від вологого прибирання.

6. Поліуретановий. Створює дуже стійкою і вологостійкий покриття, що позначається і на його високою ціною. Як правило, даний тип лаку застосовують для покриття паркету з дорогої деревини.

7. Епоксидний. Відрізняється великою універсальністю, підходячи для покриття широкого спектру підстав. У комплексі з досить великою швидкістю висихання цей лак має достатню міцність і для застосування в умовах вулиці.

Чим полакувати дерев'яна підлога

8. Спиртовий. У такому лаку поєднується екологічна чистота і швидке висихання. Дуже зручний для використання в ситуаціях, коли протягом невеликого проміжку часу підлогу потрібно покрити кілька разів.

9. Яхтовый. Є найпопулярнішим лаком в даний час, завдяки своїй прийнятною ціною і хорошій якості створюваної поверхні.