Підлога

Як правильно вибрати плінтус

Як правильно вибрати плінтус Як правило, плінтус вибирається на заключній стадії ремонту. Ще зовсім недавно вибір плінтусів був не великий і мав, звичайний коричневий колір, а точніше колір дерева, як і сам пол.

Але зараз вибір дуже великий. Вони мають дуже багато варіантів колірної гами, малюнків, візерунків і якості матеріалів з яких вони виготовлені. Цим самим ви можете, в якійсь мірі, підкреслить свою індивідуальність і вибрати те, що вам дійсно подобається.

У багатьох великих компаніях, з виготовлення цієї продукції, є каталоги з їх широким вибором даного продукту, з цим же, в каталозі, додається підлогове покриття поєднується з колірною гамою з плінтусом. Тому вам не складе труднощів вибрати те, що вам необхідно, все на ваш смак і колір.

Звичайно, ми вибираємо плінтуса кольору збігається з кольором підлоги, а так, як згадувалося раніше, для того, що б підкреслити свою індивідуальність не обов'язково вибирати плінтус під колір підлоги. Можна вибрати так само під колір стін або шпалер, або ж для гармонійного поєднання плінтус варто було б обирати в поєднанні стін і підлоги, і тільки в той момент як буду готові самі стіни і відповідно підлогу.

Плінтус зроблений з матеріалів, таких як: шпон, МДФ і ПВХ. Що з чим краще використовувати і поєднувати? І так, якщо у вас підлога виготовлена з ковроліну, масивної дошки або ж дорогого виду лінолеуму, паркету, часто і з ламінату високого якості, то тут краще підійде плінтус з МДФ або ж шпону. Плінтус ПВХ цілком підійде для таких підлогових покриттів як, простий ламінат і лінолеум.

Тепер поговоримо про склад самих матеріалів. Плінтуса, складаються з шпону, виробляють з декількох порід дерев, а точніше з сосни і ялини. Далі покривають шпоном ясена, дуба і вишні. Звичайно, можна зустріти і з цілісного масиву дерева, але і ціна на такий виріб набагато вище. З мінусів, перш за все варто відзначити, що даний матеріал реагує на температуру і вологість повітря і висока ціна. Плюси: міцність, довговічність, і не мало важливе в сучасному світі, екологічність.

Плінтус МДФ виготовлений з деревного волокна, виготовлений шляхом гарячого пресування. З мінусів те, що не дуже міцний, і не достатня стійкість до пошкоджень. Але плюсів більше, це вологостійкість, до пилу, ультра фіолетовим променям і, звичайно, не велика ціна даного виробу.