Підлога

Кабельні електричні системи опалення Ceilhit

Кабельні електричні системи опалення Ceilhit Концерн Ceilhit понад півстоліття випускає кабельну продукцію, а з 1975 року займається виключно нагрівальними системами. Для «теплої підлоги» компанія пропонує три типи кабелю.

Найпростіший і дешевий (PV) - одножильний неекранований з двошаровою ізоляцією: всередині - поліетилен, зовні - www.postroil.com. Його рекомендують використовувати в сухих приміщеннях: передпокоїв, віталень, їдалень, дитячих, кухнях. Можна і у вологих, але обов'язково з пзв, контролюючим витоку струму.

Марка PSV відрізняється наявністю металевого обплетення між шарами ізоляції. Вона годиться для приміщень будь-якого типу. Крім того, PSV підходить і для відкритих майданчиків: під'їзних шляхів, пішохідних доріжок, сходів, пандусів.

PSVD - двожильний екранований кабель. Його внутрішня www.postroil.com містить тефлон, і максимально допустима температура провідника збільшена до 150 градусів. Таких значень кабель ніколи не досягає ця цифра говорить лише про його більшої надійності. Область застосування -та ж, що і у PSV.

Ceilhit випускає і «теплі мати» з цими ж кабелями, закріпленими на термостійкої сітці. Фірма пропонує споживачеві управляти обігрівом з допомогою регуляторів виробництва компанії Eberle (підрозділ концерну Invensys) -відомого постачальника кліматичної контрольної апаратури.

Найбільш популярні прості моделі FR-E52531 і FR-E52522. Їх монтують так само, як і вимикач, в монтажній коробці. Їх максимальна комутована потужність - 3,3 кВт. Діапазон регульованої температури - від 10 до 60 градусів. Прилади комплектують термодатчиком с4-метровим дротом.

Друга модель відрізняється від першої тим, що здатна автоматично перемикатися в нічний режим із зниженою температурою приміщення. Йолько для цього потрібен який-небудь зовнішній таймер. Є в асортименті фірми та електронний програмований термостат з РК-дисплеєм. Він дозволяє розписати режим роботи «теплої підлоги» на весь тиждень.

Компанія Ceilhit - один з найбільших в світі виробників кабельних нагрівальних систем. Вона випускає широку лінійку кабелів і матів різних значень потужності. Серед них кожен покупець знайде собі варіант для обігріву будь-якої площі. Комплектуючи нагрівальні елементи терморегуляторами відомої марки Eberle, споживач отримує недорогий «тепла підлога» з 15-річною гарантією фірми.