Підлога

Уборка цена

Ми проконсультуємо Вас по будь-яких питань, уточнимо деталі і визначимося з датою прибирання, за день до замовлення диспетчер робить контрольний дзвінок для підтвердження замовлення.

Если вас интересует уборка, стоит заглянуть на этот сайт www.chistaya-sila.ru вы найдете уборку отличного качества и по доступной цене.

Наші бригади можуть здійснити замовлення в будь-який зручний для Вас час. За заздалегідь підтвердженим графіку (можлива прибирання вночі, або у вихідні). Якщо це генеральне прибирання квартири, або прибирання після ремонту - оптимально приступати з 9: 00-10: 00 і працювати до 18: 00-19: 00. Особливо, якщо потрібно миття вікон, яку наші фахівці здійснюють тільки в світлий час доби для дотримання норм якості.

Залежно від ступеня забруднення і площі приміщення. В середньому, прибирання квартири займає 5-7 годин, Прибирання після ремонту - 6-8 годин, Бувають випадки (велика площа / будинку / велика кількість вікон) коли прибирання потрібно робити в кілька днів. Якщо Вам потрібна термінова прибирання великого приміщення за кілька годин - телефонуйте, ми впораємося!

Перед початком роботи, ми підписуємо договір, в якому обумовлюються всі пункти. Так само, головний принцип нашої компанії - не йти з об'єкта, поки не побачимо радісні очі клієнта. Тільки коли Ви все перевірите, підтвердіть і підпишете акт - ми зможемо піти. Якщо раптом з'являться якісь недоліки, наші клінери їх оперативно виправлять.

При замовленні прибирання будь-якого типу, ми веземо з собою повністю весь інвентар, обладнання, інструменти, хімію, витратні матеріали, пилососи, парогенератори, апарат для хімчистки і т.д. У цьому плані, від Вас нічого не потрібно. Хімія використовується тільки екологічно чиста, нешкідлива для здоров'я.

Якщо наші співробітники щось зашкодять або зіпсують під час роботи, ми повністю компенсуємо збитки.

Вартість формується в залежності від складності робіт, квадратури, типу збирання, кількості персоналу, терміновості. Для точного прорахунку наш менеджер здійснює безкоштовний виїзд для оцінки. Заповніть заявку на сайті, і ми зв'яжемося через п'ять хвилин.

Ні, ми завжди називаємо точну вартість перед об'єктом, щоб це не було для Вас «Приємною» несподіванкою. Деякі практикують «приблизний розрахунок» по квадратурі, а за підсумком роботи - вартість змінюється на 20-40%. Ми за чесні відносини - вартість обмовляється заздалегідь і не зміниться!

Ви оплачуєте замовлення готівкою, на карту, на банківський рахунок - після збирання і підписання акту виконаних робіт. Також можлива оплата по безналу для юридичних осіб.

Професійне прибирання (клінінг) в Києві

Клінінгова служба - IZUMRUD-CLEANING: професіоналізм, гарантія якості, педантичність і відповідальність за порядок у Вашій квартирі. В агентство з прибирання найчастіше звертаються домогосподарки, ріелтори, орендарі квартир, будівельні компанії і ми готові допомогти всім. Наша служба прибирання дорожить кожним клієнтом, і ми готові вирішити будь-яку проблему з забрудненнями в поставлені терміни.

У Києві наша компанія працює більше 3-х років. За цей час ми виконали понад 4000 об'єктів різного рівня складності - прибирання після пожежі, чистка знімальних павільйонів, будинки понад 4000 м2, елітні квартири або проста допомогу домогосподаркам, які цінують свій час і краще проведуть його з дитиною, або чоловіком в кіно, ніж на брудної кухні. Для нас не буває нездійсненних завдань, поки інші клінінгові фірми злякаються відповідальності за тяжкий об'єкт - ми в цей час приймемо виклик, щоб в черговий раз довести самим собі свої можливості, і довести Вам - що в Києві залишилася клінінгова компанія, готова впоратися з будь-якою, здавалося б, непосильним завданням. Часто ми чули такі проблеми від клієнтів: «Відпочивав, поки дружина приїхала на відпочинок і потрібно прибрати будинок 400 м2 за ніч», «Два дні потому приїжджає дочка з іншої країни і потрібно прибрати 1000 м 2 після ремонту», «Забираю дружину з рід будинку і потрібно, щоб в квартирі не було і порошинки »,« Завтра приїжджає дуже делікатне посол іншої країни і потрібно, щоб все блищало » - і безліч інших подібних завдань - з якими наша клінінгова служба впоралася без проблем і клієнти зверталися до нас не один раз.

Як вибрати в Києві клінінгову компанію?

 • Беремо відповідальність на себе,
 • Працюємо офіційно, за договором,
 • Строгий відбір і контроль персоналу,
 • Власна школа навчання клинеров,
 • Присутність менеджера на кожному об'єкті,
 • Екологічно чисті засоби для прибирання,
 • Професійне обладнання для прибирання,
 • Використання професійного інвентарю,
 • Доступні середньоринкові ціни,
 • Лояльність і націленість на довгострокові відносини, а не разову вигоду,
 • Гнучка система знижок постійним клієнтам,
 • Ви завжди зможете з нами домовитися,
 • Вирішимо будь-яке завдання в поставлені терміни,

Коли Вам потрібна компанія для клінінгу спочатку переконайтеся в компетентності фахівців і менеджера, відповідального за якісне виконання обов'язків. Запитайте про гарантію, договір, хімію, персонал і що включено в прибирання? Ви побачите, скільки підводних каменів можуть ховати недобросовісна клінінгова служба в Києві.

Клінінгові компанії в Києві - ціни на послуги

Якщо, в першу чергу, при виборі клінінгова прибирання квартир Ви орієнтуєтеся на ціну, то Вам варто дізнатися деякі деталі, щодо формування ціни. Будь-яка клінінгова служба в Києві може формувати ціни по-різному. Вартість збирання залежить від ступеня забруднення, кількості співробітників компанії, задіяних на об'єкті, кількості необхідної хімії та інвентарю. Не женіться за дешевою ціною, забрати Ваші гроші може кожен, але чи буде обрана клінінг компанія в Києві нести відповідальність за об'єкт? Якщо Ви продзвонили 3 компанії і середня ціна становила 2500 гривень, а одна компанія називає 1000, то варто задуматися - на чому економить компанія? На персоналі? На хімії? Або на що надається як. Якщо Ви коли-небудь вирішите скористатися послугами непрофесійної компанії, то самі переконаєтеся.