Підлога

Будуємо крільчатник

Будуємо крільчатник Кролятина вважається дієтичним і легкозасвоюваним, його рекомендують дітям і людям у віці. Купити кролятину можна не скрізь, а от розводити можна і на дачній ділянці.

Але для того щоб ваші вихованці почали плодитися, для них потрібно побудувати затишний крільчатник. Тільки в сприятливих умовах вони почнуть приносити потомство.

Для кролятника вам знадобиться багато різного матеріалу. Тільки не використовуйте виключно дерево. Кролики за своєю природою добрі гризуни. І з легкістю зроблять дірки в дереві і просто втечуть. Тому при будівництві кролятника необхідно використання і металевих деталей. Для будівництва одного кролятника знадобляться дерев'яні бруси, металева сітка і куточки. А також різні хомути, цвяхи, саморізи і укривний матеріал для даху.

Для початку слід побудувати каркас. Для цього потрібно 4 вертикальні стійки і відрізки куточка, достатньо 8 штук. За допомогою гайок, дрилі і болтів з цих відрізків потрібно зробити два прямокутника. Один буде служити підлогою, а інший дахом. Зверху і знизу, приблизно через 15 сантиметрів, потрібно саморізами прикріпити бруски. Повинна вийти решітка. Через цю грати в підлозі буде висипатися сміття. Після того, як каркас буде повністю готовий, його можна обшити металевою сіткою. Закріпити її можна дротом або хомутами.

Дах у крольчатнике повинна бути обов'язкова! І краще, щоб вона була односхилим. Це означає, що вам доведеться робити, і тільки потім вкривати матеріалом. Для цього підійде простий руберойд чи листи металу.

Дверцята для кролятника потрібно робити відкидний з клямкою. І так само її оббити сіткою. Розміри таких клітин ви повинні визначити самостійно. Крільчатник можна зробити для кожного кролика окремо, а можна спорудити його великим і просторим. І тримати там всіх кроликів разом.