Підлога

Як вибрати ковролін

Як вибрати ковролін Ковролін на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших підлогових покриттів. Його активно застосовують як в житлових приміщеннях, так і в офісах, магазинах і т.

д. Така популярність ковроліну обґрунтовано його дивовижним поєднанням всіх позитивних якостей і досить низькою ціною. При виборі ковроліну, перш за все, необхідно точно визначитися з місцем, де в подальшому буде лежати полотно, а також з експлуатаційною навантаженням, яка буде покладатися на ковролін. Найбільш витривалим у цьому плані вважається комерційний ковролін, www.int-era.ru про який можна, перейшовши за вищезазначеним посиланням. Крім того, що такий ковролін володіє більшою міцністю, він ще і просочений спеціальними протипожежними і антіпильнимі речовинами.

Усього розрізняють три типи ковроліну:

  • для комерційних приміщень;

  • для житлових приміщень;

  • для громадських приміщень.
  • Кожен з трьох типів ковроліну виготовляється однаково і складається з приблизно однакової кількості матеріалів. Але при покупці такого підлогового матеріалу слід вибирати ковролін, назва якого відповідає застосуванню.

    Особливості всіх типів ковроліну

    Ковролін для житлових приміщень являє собою дуже м'яке і ніжне покриття, яке не викликає алергічних реакцій, особливо якщо мова йде про такому матеріалі, як ковролін для дитячої www.int-era.ru , а також не здатний нашкодити здоров'ю навіть немовля. При правильній експлуатації ковролін буде служити досить довгий час. Для видалення забруднень необхідно дотримуватися технологію, зазначену виробником.

    Комерційний ковролін і ковролін для громадських місць між собою відрізняються несильно. Основна відмінність полягає в додаткових домішки в підлоговому покритті. У ковролін для громадських місць додають спеціальну речовину, яка покращує акустику приміщення. Це властивість особливо зручно в приміщеннях, де одночасно спілкується велике скупчення людей. При створенні комерційного ковроліну великий акцент робиться на безпеку даного матеріалу в такій ситуації, як, наприклад, пожежа.