Підлога

LED світильники в інтер'єрі

LED світильники в інтер'єрі Світильник світлодіодного типу можуть підрозділятися на три групи, залежно від мети їх використання: побутові, виробничі та вуличні. Останні використовуються в якості освітлення транспортних доріг, парків і споруд архітектурного плану.

Лампа на них не замінюється. Офісні світильники або СВІТЛОДІОДНІ лампи, що використовуються на виробництвах, також не оснащуються знімними елементами.

Однак, до них ставляться більш серйозні експлуатаційні вимоги, наприклад, наявність стабільної передачі кольору або певну якість освітлення. Якщо говорити про побутових світильниках, то найчастіше їх потужність невелика (близько 20 Вт), вони высокодекоративны і оснащуються змінними лампами. Побутова категорія led-світильників різноманітна в плані конструкції і місця установки, так, її можна вмонтувати в підлогу, стелю, стіни і так далі. www.feron.ua можна придбати в спеціалізованому магазині, так і через інтернет.

Світлодіодні світильники, що випускаються останнім часом, розрізняються не тільки дизайном, але і кольором і формою. За рахунок цього їх можна використовувати не тільки для того, щоб наситити приміщення основним освітленням, але і в якості декоративного підсвічування. Найчастіше їх застосовують для того, щоб виділити в якісному світі предмети мистецтва, наприклад, вази, картини, меблі або контур будівлі.

LED світильники в інтер'єрі

Низькі витрати

Світлодіодні лампи цікаві не лише своєю конструкцією, але і практичними властивостями. Щоб виробляти світло, такій лампі немає необхідно споживати велику кількість електроенергії, внаслідок чого знижуються комунальні платежі. Їх експлуатаційний термін сягає 50 тисяч робочих годин, а лампочку необхідно міняти не частіше разу на кілька років.

Багато звикли до класичних ламп розжарювання, які працюю зі слабким мерехтінням, практично непомітним неозброєному оку. Цей побічний ефект не зустрічається при роботі світлодіодного світильника. LED-лампи абсолютно безпечні для людського здоров'я, так як не мерехтять і не випромінюють ультрафіолет і інфрачервоний колір. Такі параметри важливі для того, щоб встановлювати освітлювальний прилад кімнаті, де мешканці будинку відпочивають або працюють. До того ж, завдяки низькій теплоизлучаемости, найближчі до лампи предмети не будуть нагріватися, а повітря залишиться оптимальним, без підсушування.

Відомі виробники випускають сучасні світлодіодні лампи, що відрізняються своїми експлуатаційними характеристиками і тривалим терміном служби, однак, їх вартість на даний момент висока. Звичайно, можна знайти і більш прості моделі, проте, ціна компенсується використанням неякісних матеріалів, які можуть призвести до дострокового виходу з ладу лампи.