Підлога

Використання мармурової крихти при облаштуванні наливної підлоги

Використання мармурової крихти при облаштуванні наливної підлоги Зараз, мармурова крихта є практично універсальним матеріалом, область використання якого неймовірно різноманітна.

Так, наприклад, сьогодні мармурова крихта досить активно застосовується при облаштуванні наливних підлог, що, природно, зовсім не випадково, адже такий мармуровий наповнювач:

- Робить покриття більш міцним і максимально стійким до значних навантажень;
- Істотно підвищує довговічність;
- Є оригінальною декоративною складовою.

Крім того, тут також важливо помітити, що мармурова крихта сьогодні пропонується в дуже великому асортименті, що, природно, з легкістю підібрати абсолютно будь-які колірні комбінації, і створювати досить оригінальні дизайнерські композиції.

Сфера використання покриттів з мармуровою крихтою

Виконані з наповнювачем з мармурової крихти наливні покриття, ідеально підходять для застосування в приміщеннях абсолютно будь-якого типу.

І це, звичайно ж, цілком зрозуміло, адже виконане таким чином покриття володіє такими досить важливими характеристиками, як:
- Чудовою стійкістю до всіляких агресивних хімічних складів;
- Досить суттєвою стійкість до різного виду механічних впливів;
- Здатність протистояти досить значним ударним навантаженням;
- Чудовою влагоустойчивостьб
- Повної гігієнічністю;
- Абсолютної екологічністю.

Завдяки всім перерахованим вище властивостям, покриття такого типу можуть застосовуватися в абсолютно будь-яких приміщеннях (громадських, житлових, офісних і навіть виробничих). При цьому, в будь-якій ситуації, подібні підлоги зазвичай виходять неймовірно довговічними і надзвичайно простими в плані догляду.

Деякі особливості облаштування

Використання мармурової крихти при облаштуванні наливної підлоги
По своїй суті, подібного типу наливні підлоги майже ні чим не відрізняються від інших видів таких покриттів. Процедура його заливки зазвичай здійснюється в кілька етапів:
- Підготовки підстави – найбільш підходящим рішенням тут вважається влаштування піщано-цементної стяжки;
- Встановлення спеціальних розподільних жилок (рейок);
- Укладання суміші з мармуровим наповнювачем в точній відповідності з передбачуваним дизайном;
- Видалення рейок і забивання залишилися від них заглиблень;
- Шліфування та остаточної поліровки готової поверхні (дані заходи зазвичай виконуються тільки після повного застигання розчину).

Тут також слід зауважити, що в ряді певних ситуацій до складу подібних наливних підлог також ще додають і деякі спеціальні наповнювачі. Так, наприклад, для істотного підвищення показників міцності, в них зазвичай додаються особливі топінги, а у разі їх застосування в досить вологих приміщеннях – герметики.