Підлога

Вінілові пластини - зручний і якісний підлоговий матеріал

Вінілові пластини - зручний і якісний підлоговий матеріал Технології сучасного виробництва дозволяють розробникам створювати нові якісні матеріали для підлогового покриття. Останнім часом популярним матеріалом для фінішної обробки підлоги стало вінілове полотно, що складається з пластин.

Технічні характеристики

Вініловий підлогу це матеріал, що складається з декількох композитних шарів, що складаються з полімеру полівінілхлориду і кварцової крихти. Ці речовини створюють досить жорсткий, міцний і пружний кінцевий продукт. Середній шар відповідає за зображення та кольорову гаму.

Завдяки розробленим технологіям наноситься на пластину відповідний малюнок, який потім захищається від різних зовнішніх впливів спеціальною міцною плівкою. Для укладання на робочу поверхню використовується система склеювання пластини з підкладкою. Нижній клейовий шар, захищений плівкою. Вінілова пластина досить тонка, щільна, але гнучка і м'яка. Виробники в одну упаковку укладають пластини загальною площею 2,23 кв. м.

Вінілові пластини - зручний і якісний підлоговий матеріал
Переваги вінілового покриття:
- Водонепроникність. Така якість дозволяє використовувати вінілове покриття для кухонь і санвузлів.
- Догляд. Вологого прибирання з попереднім видаленням пилу і сміття достатньо для довготривалої експлуатації.
-Дизайн. Зовнішня схожість з паркетом є істотною перевагою. А створення з допомогою ламелі будь-якого оригінального і неповторного малюнка зіграє позитивну роль у створенні інтер'єрного рішення приміщення. Універсальність дизайну полягає в тому, що покриття має широкий спектр колірної гами та структурного малюнка, ідентичного різних натуральним матеріалам.
- Міцність. Вініловий підлогу при дотриманні всіх вимог його укладання і догляду прослужить не менше 20 років, зберігаючи зовнішній вигляд. Важливий той факт, що зіпсовану пластину можна замінити, не порушуючи всі підлогове покриття приміщення.
-Монтаж. Вініловий підлогу можна укласти власними силами, оскільки цей процес досить легкий. Єдиним важливим вимогою буде ретельна підготовка підробленого покриття, бажано проконсультуватися перед цим етапом робіт у фахівців.
- Ціна. Сучасні вінілові пластини для укладання підлоги доступні для придбання, але при цьому існує у даного матеріалу деякий розкид цін, що залежить від якості і малюнка.
- Зручність. Підлоговий матеріал з вінілу досить м'який на дотик і тепла в холодну пору року.

Вініловий підлогу стане не тільки окрасою будь-якого інтер'єру, але і порадує своєю якістю.