Підлога

Переваги використання ламінату

Переваги використання ламінату Ламінат є обробним матеріалом, у якого є декілька шарів, це підкладка, яка прикрашає папір, внутрішній шар і шар полімеру. Крім цього, дане підлогове покриття складається з добавок і елементів, з допомогою яких поліпшуються його експлуатаційні властивості.

Багато хто, говорячи «ламінований паркет», мають на увазі саме ламінат, притому, що ці матеріали не є чимось одним і тим же. Справа в тому, що ламінат – це обробний матеріал, основою якого є натуральна деревина. У такого покриття може бути різний рівень стійкості. Виходячи з цього показника, ламінат можна використовувати в приміщеннях домашнього або громадського призначення.

Наприклад, такий варіант, як quick step ламінат, має високий рівень стійкості, можна використовувати в якості підлогового покриття в спортивних залах, дитсадках, шкільних установах і т. д. Якщо говорити про кухонних приміщеннях, то в цьому випадку актуальне використання особливих ламінатних настилів, є більш влагоустойчивыми. Є глянцевий і матовий ламінат, крім того, є варіанти, якими забезпечується імітація металу, дерева, гальки або каменю.

Подібне покриття має різні переваги, одним з основних є доступна вартість, якщо порівнювати з таким варіантом, наприклад, як натуральний паркет. Разом з тим, споживача подобається те обставина, що ламінат може укладатися своїми руками, без зусиль, склеювання йому не потрібно. Це прекрасна можливість для імітування дорогого дерев'яної підлоги. Зазначимо, що догляд за таким підлоговим покриттям є простим, не вимагає особливого устаткування. Крім того, воно є дуже зносостійким.