Підлога

Самовирівнюючі підлоги

Самовирівнюючі підлоги Такого роду суміші мають і професійні назви, і в середовищі архітекторів і будівельних інженерів їх називають нівелір – маси або равнители. Використовуються ці суміші, для підготовчих робіт, практично для пристрою будь-якого підлогового покриття, так і у випадках необхідності вирівнювання підлоги без такої мети.

Так, antaresrent.ru може стати в нагоді на дачі. А склад сумішей зазвичай виробляють з наступних компонентів: пісок, пластифікатор, гіпс, клей і пигментрующая добавка. В залежності від призначення на вітчизняному ринку є різні склади і модифікації вирівнюючих сумішей. Суміші виробляються в готовому для використання вигляді і рідше в концентрованому, вимагає добавки піску.

Основні властивості якими відрізняються нівелір маси, це плинність і пластичність. Залежно від технічних умов, на підставі яких їх виробляють шари нанесення даних розчинах регулюються в діапазоні від 1 до 10 мм, а в спеціальному виконанні від 15 до 25 мм, про що виробник повідомляє споживача на упаковці. Рекомендації виробника бажано дотримуватися, так як вони вироблені на дослідній основі, що в будівництві дуже цінно.

Самовирівнюючі підлоги
Для застосування суміші використовують спеціальні схеми по підготовці заливається статі, які коротко можна описати наступним: контактний підлога – це жорстка і міцна зв'язок розчину з твердим старим підставою, розділова схема – застосовують спеціальне плівкове відділення розчину від матеріалу підстави, теплозвукоизоляционні схема – організується за рахунок включення між шаром розчину з суміші проміжного шару представляє собою пиріг з плівки і теплозвукоізоляційного матеріалу, схема «тепла підлога» .

Для визначення необхідних видів самовирівнюючих сумішей, для реалізації тієї чи іншої схеми укладання потрібні консультації виробника або їх представника.