Підлога

Як приготуватися до морозів заздалегідь

Як приготуватися до морозів заздалегідь Літо ще не розпочалося, але багато дбайливі господарі вже почали готуватися до настання зими. І це зрозуміло, адже саме зараз можна підготує своє житло, магазин, офіс, гараж до холодів.

А зробити це слід не тільки з міркувань затишку і комфорту, але і пам'ятаючи про економію. А економія на отоплениях приміщень будь-якої поверховості та площі, при використанні вами матеріалів, про яких піде мова трохи нижче, може становити 50-ять і більше %-тов.

Для початку ми хотіли б познайомити вас з чудовим ізоляційним засобом під назвою qp-sm.ru. Створений тільки з натуральних матеріалів природного походження, він повністю відповідає еколого-санітарним нормам. В силу чого може застосовуватися при ізоляції жили і офісних об'єктів, а так само при створенні підвищеного комфорту в будь-якому житлі.

Матеріал дуже простий у роботі, і тому впоратися з ним може будь-майстер або домовласник, який навіть не має значного досвіду роботи з ізоляцією. Форму окремих елементів утеплювача перед укладанням можна надавати за допомогою самих звичайних побутових ножиць. А він кріпиться як за допомогою клею і цвяхів, так і скобами і рейками. При бажанні ви можете створити по-справжньому технічно складний рейковий каркас. Але виробники стверджують, що це не обов'язково.

Якщо ж вам мають роботи з утеплення підлог, стель, фундаментів або будь-яких покрівельних конструкцій, то зверніть свою увагу на мембрану qp-sm.ru. Так само створена з 100%-але натурального базальту, вона відрізняється екологічною безпекою. І теж при якісній укладанні здатна зменшити втрати тепла більш ніж в 2 рази.

Не варто забувати ще й про те, що обидва зазначених базальтових матеріалу володіють унікальними звукоізоляційними якостями. А тому якщо ви втомилися від шуму вулиць або гулу розташованої поруч дороги, чи від постійного побутового шуму, джерелом якого є ваші сусіди, то ви легко позбавитеся від подібних подразників, використовуючи акустическинепроницаемый базальтовий матеріал.

І ще одне: ми зовсім не даремно вирішили розповісти вам про базальтової ізоляції саме на початку літа. Справа в тому, що синоптики по всьому світу стверджують, що всім нам загрожує чергові аномально високі температури. Винятком не стане практично жоден з регіонів нашої країни. Але якщо спеку не можна уникнути, то від неї можна захиститися.

І допоможуть вам в цьому ізоляційні матеріали, про які розказано в цій статті, і які ви, як ми впевнені, не відмовтеся тепер застосувати.