Підлога

Особливості рідкого лінолеуму

Особливості рідкого лінолеуму Завдяки стрімкого технологічного розвитку ринок будівельних матеріалів весь час поповнюється якимись новинками. Однією з них є рідкий лінолеум, візуально майже не відрізняючись від звичайного: однак, при обмацуванні з'ясовується, що він сильно схожий на кахель.

Коли говорять про рідкому лінолеумі, то мають на увазі поліуретановий підлогу наливного типу. Відмінною особливістю такої підлоги є легкість нанесення і високі декоруючі здібності: це і послужило досить великої популярності, яку завоювало покриття за невеликий термін.

Спочатку поліуретановий підлогу розроблявся як нестираемого покриття високої міцності для приміщень промислового та складського типу. Однак, як показала практика, даний матеріал може з успіхом застосовуватися і в оселях. Після проведених експериментів з'ясувалося, що крім чудовій зовнішності, покриття здатне досить довго і надійно служити. Як правило, в гарантії вказується термін у 30 років, однак фактично, рідкий лінолеум служить набагато довше. Що стосується різновидів нового матеріалу, то їх три – епоксидна, метилметакрилатная і поліуретанова. При чому, перші дві з них використовуються в основному на промислових і складських площах.

Що стосується переваг рідкого лінолеуму, то серед них можна виділити наступні:

1. Монолітність. Після укладання матеріалу на поверхню повністю відсутні всякі з'єднувальні шви та зазори. Саме з допомогою рідкого лінолеуму можна добитися ідеально рівної поверхні своєї статі.

2. Швидкість укладання. Завдяки відсутності потреби в добірці малюнка або суміщення окремих смуг покриття монтується дуже швидко, незалежно від типу конфігурації периметра підлоги.

3. Багата кольорова палітра. Це дає можливість підібрати практично будь-який потрібний відтінок, або комбінацію відтінків. Також часто на поверхні рідкого лінолеуму створюються малюнки великий оригінальності. Що стосується фактури матеріалу, то вона може бути матовою, глянсовою, шорсткою і т. п.

4. Міцність і стійкість. Завдяки високій опірності до стирання, механічних і хімічних пошкоджень, рідкий лінолеум здатний прослужити в середньому 50 років, що майже в 3 рази більше, ніж у стандартних видів лінолеуму.

Особливості рідкого лінолеуму

5. Водонепроникність. Вода взагалі не просочується через цей матеріал, тому підтоплення переносяться їм достатньо безболісно.

6. Простота ремонту. У разі пошкодження вся операція реставрації полягає у видаленні ушкодженої ділянки, і заливки нового, з відповідним відтінком.

7. Не токсичність і пожежобезпечність. Дуже корисна властивість, особливо для сімей з маленькими дітьми.