Підлога

Роботи усередині лазні

Роботи усередині лазні Багато хто думає, що після закінчення будівництва можна розслабитися. Але вони помиляються. Справа в тому, що оздоблювальні роботи, як всередині, так і зовні, нерідко являють собою більш складну задачу, ніж будівництво, а іноді і більш ємну в плані грошей.

Взяти хоча б будівництво лазні. Побудувавши будівлю лазні, причому, не має значення про будівництво яких саме матеріалів йде мова, потрібно буде приступити до багатоетапному процесу внутрішнього облаштування парної та передбанника.

Почати у випадку з лазнею, звичайно ж, треба з печі. При цьому важливо пам'ятати, що «танцювати завжди треба від печі», а будувати її потрібно на твердій основі, якщо звичайно мова йде про цегляної дров'яної печі. Не мале значення має і внутрішня обробка лазні, яку можна реалізувати, використовуючи вагонку і степлер, до речі, в такому випадку знадобляться upak-komplekt.ru. Кріпити вагонку до решетування таким способом і просто і швидко.

Повертаючись до печі потрібно обов'язково згадати про великий вибір печей. Не бажаючи імпровізувати, можна побудувати просту кам'яну піч. Хоча простий її можна назвати з натяжкою, чи можна побудувати таку піч, не маючи досвіду в таких роботах. Найпростіше встановити піч кам'янку, вона дуже проста в установці і експлуатації, до того ж вона досить економічна в плані споживання електроенергії.

Треба сказати і про те, що піч кам'янка не відрізняється більшою вагою, перевірити це можна використовуючи upak-komplekt.ru. Встановити в лазню можна і піч, яка працює на газі. Найчастіше в таких випадках використовуються газові пальники, які вбудовуються в печі з цегли або металу.

Роботи усередині лазні
Роботи усередині лазні

Підлогу лазні можна обробити дошкою, мається на увазі обрізна і відшліфована дошка, що представляє собою яку-небудь вологостійку породу дерева. До речі, використовувати в процесі внутрішньої обробки лазні можна практично будь-яку деревину за винятком хвойних порід. Якщо обробити стіни, підлогу або стелю лазні і в особливості парної, дошкою з ялини або сосни, то лазня досить швидко, буквально після першої топки, перетворитися на смердюче приміщення.

До речі, стелю можна обробити тієї ж вагонкою, що і стіни. Ну а що стосується внутрішнього облаштування лазні, мається на увазі крамниць та інших меблів, то і їх бажано зробити з деревини. Хоча тут більше всього стосовно слово не «бажано» а «треба», так як саме деревина і нічого більше, ідеально підходить в даному випадку.