Підлога

Уборка цена

Ми проконсультуємо Вас по будь-яких питань, уточнимо деталі і визначимося з датою прибирання, за день до замовлення диспетчер робить контрольний дзвінок для підтвердження замовлення.

Детальніше: Уборка цена

Ламінат для вітальні

Ламінат для вітальні Вітальня – затишна і оригінальна кімната, але затишок тут залежить тільки від господаря, а значить, потрібно постаратися докласти всі зусилля, щоб все так і було.

Детальніше: Ламінат для вітальні

Корковий утеплювач, екологічно чистий теплоізолятор

Корковий утеплювач, екологічно чистий теплоізолятор Ключовим питанням у виборі того чи іншого матеріалу для вирішення проблем в будівництві і ремонті варто їх ціна. Однак, деякі домовласники вважають за краще витратити пристойну суму грошей, щоб тільки отримати надійний, якісний і екологічно чистий матеріал.

Детальніше: Корковий утеплювач, екологічно чистий теплоізолятор

Канадські каркасні будинки

Канадські каркасні будинки На території Росії практично всюди шумлять ліси. Дерево ось вже протягом багатьох століть залишається найбільш затребуваним будівельним матеріалом. Воно є ефективним і зручним.

Детальніше: Канадські каркасні будинки

Основні способи утеплення підлоги на балконі

Основні способи утеплення підлоги на балконі У зв'язку з тенденцією поступового переходу балконів з ролі коморі або погреби у функцію додаткового житлового приміщення, його утеплення підлоги має особливу актуальність.

Детальніше: Основні способи утеплення підлоги на балконі

Шлакоблок своїми руками

Шлакоблок своїми руками Слід відразу сказати про те, що шлакоблоки домашнього виробництва мають ряд недоліків. Насамперед, малі обсяги вихідної суміші є причиною неоднорідності при замісі, і тут і мови не може вестися про дотримання будь-яких стандартах.

Детальніше: Шлакоблок своїми руками

Роботи усередині лазні

Роботи усередині лазні Багато хто думає, що після закінчення будівництва можна розслабитися. Але вони помиляються. Справа в тому, що оздоблювальні роботи, як всередині, так і зовні, нерідко являють собою більш складну задачу, ніж будівництво, а іноді і більш ємну в плані грошей.

Детальніше: Роботи усередині лазні

Чим полакувати дерев'яна підлога

Чим полакувати дерев'яна підлога Обробка підлоги за допомогою натурального дерева зберігає свої позиції, незважаючи на появу достатньої кількості більш сучасних матеріалів. Ясна річ, що у вигляді простої дошки підлогу вже практично не постилають, а ось натуральний паркет та його різновиди, що використовують досить широко.

Детальніше: Чим полакувати дерев'яна підлога

Зрівняльні платформи (докльовеллери)

Зрівняльні платформи (докльовеллери) На кожному перевантажувальному терміналі важливо використовувати спеціальні пристрої. Вирівнююча платформа необхідна для того, щоб перекрити простір між платформою і підлогою автомобільного кузова, що дає можливість компенсувати перепад висот.

Детальніше: Зрівняльні платформи (докльовеллери)

Корисні якості пінополістиролу

Корисні якості пінополістиролу Пінопласт або пінополістирол – це популярний будівельний матеріал, який затребуваний як великими забудовниками, так і приватними домовласниками. Найчастіше використовується для зовнішніх, внутрішніх робіт – утеплення фасаду будівель.

Детальніше: Корисні якості пінополістиролу