Корковий утеплювач, екологічно чистий теплоізолятор Ключовим питанням у виборі того чи іншого матеріалу для вирішення проблем в будівництві і ремонті варто їх ціна. Однак, деякі домовласники вважають за краще витратити пристойну суму грошей, щоб тільки отримати надійний, якісний і екологічно чистий матеріал.

Детальніше: Корковий утеплювач, екологічно чистий теплоізолятор

Канадські каркасні будинки На території Росії практично всюди шумлять ліси. Дерево ось вже протягом багатьох століть залишається найбільш затребуваним будівельним матеріалом. Воно є ефективним і зручним.

Детальніше: Канадські каркасні будинки

Основні способи утеплення підлоги на балконі У зв'язку з тенденцією поступового переходу балконів з ролі коморі або погреби у функцію додаткового житлового приміщення, його утеплення підлоги має особливу актуальність.

Детальніше: Основні способи утеплення підлоги на балконі

Шлакоблок своїми руками Слід відразу сказати про те, що шлакоблоки домашнього виробництва мають ряд недоліків. Насамперед, малі обсяги вихідної суміші є причиною неоднорідності при замісі, і тут і мови не може вестися про дотримання будь-яких стандартах.

Детальніше: Шлакоблок своїми руками

Роботи усередині лазні Багато хто думає, що після закінчення будівництва можна розслабитися. Але вони помиляються. Справа в тому, що оздоблювальні роботи, як всередині, так і зовні, нерідко являють собою більш складну задачу, ніж будівництво, а іноді і більш ємну в плані грошей.

Детальніше: Роботи усередині лазні

Ламінат для вітальні Вітальня – затишна і оригінальна кімната, але затишок тут залежить тільки від господаря, а значить, потрібно постаратися докласти всі зусилля, щоб все так і було.

Детальніше: Ламінат для вітальні

Чим полакувати дерев'яна підлога Обробка підлоги за допомогою натурального дерева зберігає свої позиції, незважаючи на появу достатньої кількості більш сучасних матеріалів. Ясна річ, що у вигляді простої дошки підлогу вже практично не постилають, а ось натуральний паркет та його різновиди, що використовують досить широко.

Детальніше: Чим полакувати дерев'яна підлога

Зрівняльні платформи (докльовеллери) На кожному перевантажувальному терміналі важливо використовувати спеціальні пристрої. Вирівнююча платформа необхідна для того, щоб перекрити простір між платформою і підлогою автомобільного кузова, що дає можливість компенсувати перепад висот.

Детальніше: Зрівняльні платформи (докльовеллери)

Корисні якості пінополістиролу Пінопласт або пінополістирол – це популярний будівельний матеріал, який затребуваний як великими забудовниками, так і приватними домовласниками. Найчастіше використовується для зовнішніх, внутрішніх робіт – утеплення фасаду будівель.

Детальніше: Корисні якості пінополістиролу

Вінілові пластини - зручний і якісний підлоговий матеріал Технології сучасного виробництва дозволяють розробникам створювати нові якісні матеріали для підлогового покриття. Останнім часом популярним матеріалом для фінішної обробки підлоги стало вінілове полотно, що складається з пластин.

Детальніше: Вінілові пластини - зручний і якісний підлоговий матеріал