Новини будівництва

Рекомендовані моделі ланцюгових електропил

Рекомендовані моделі ланцюгових електропил Перевага електричних ланцюгових пив над бензиновими полягає в їх малошумности і економічності: ціна їх нижче, як і вартість споживаної електроенергії, порівняно з бензином.

Сюди ж можна додати досконалу нешкідливість для двигуна навколишнього середовища, що дає можливість проводити роботи, в тому числі, в закритих приміщеннях.

Найбільш добре зарекомендували себе в умовах наших дачних реалій наступні моделі електропила:

1. Makita UC4030A. Дуже хороший і надійний інструмент з потужністю двигуна 1800 Вт, оснащений досить невеликий ланцюгової шиною довжиною 30 см, що відкриває широкі можливості для маневру при роботі. Система СДС дозволяє при необхідності встановлювати заново ланцюгове полотно, вибираючи при цьому будь-який потрібний натяг. Змащування ланцюга при цьому проводиться автоматично, при чому в плані масла інструмент не надто вибагливий. Пила спроможна валити дерева діаметром 60 см, володіючи при цьому досить невеликою масою. Ручки дуже зручні, вкриті спеціальною гумою, що робить робочий процес дуже зручним. Мотор працює тихо, а хід пиляльного ланцюга відрізняється плавністю, з поступовим вимиканням двигуна, в разі необхідності. Захисна система оберігає механізм від можливих поломок від перевантажень.

2. Husgvarna 321 EL. Даний виробник якісних бензопил представив лінійку електричних аналогів, що відрізняються великою надійністю. Потужність мотора – 2 кВт, при дуже незначному вазі в 4,5 кг. Хід ланцюгового полотна при розпилюванні відрізняється плавністю і відсутністю ривків. При зупинці застосовується поступовість, що значно зменшує ризик поломки.

3. Bosch AKE 30 S. Ім'я виробника говорить сама за себе, а представлена модель потужністю 1,8 кВт відрізняється маневреністю і невеликою вагою. В конструкції інструмента передбачена можливість швидкої заміни ланцюга і регулювання його натягу. При роботі вібрації майже немає, що дає можливість рук не дуже втомлюватися: цьому сприяє відсутність ривків на початку врізання в дерево.

4. Huter ELS-2400. Дана модель оснащена подовженою ланцюгової шиною в 45 см двигуном значної потужності в 2400 Вт, що

Рекомендовані моделі ланцюгових електропил
дає можливість здійснювати роботу у високому ступені продуктивності. Оснащеність електропили позначається і на її досить значній вазі в 7,5 кг. За рахунок гарної потужності робота може проводитися безупинно досить довгий час з високим навантаженням. Пила відрізняється простотою в обслуговуванні, проте ланцюг має досить специфічну, тому при заміні можуть виникнути проблеми з пошуком нового щільна.

5. Bosch AKE 35. Незважаючи на невелику потужність 1600 Вт та мала вага 4 кг, ланцюгове полотно довжиною 35 см дозволяє досить ефективно виробляти розпилювальні роботи на професійному рівні. Система безпека включає в себе ланцюговий тормоз і здатність уповільнення мотора. Полегшує роботу спеціальні амортизатори, що гасять вібрацію.