Новини будівництва

Токарний верстат Proxxon PD 230-E

Токарний верстат Proxxon PD 230-E Верстат PD 230/E дуже компактний, важить всього 10 кг. Призначений для обробки пластику, сталі, латуні, алюмінію. Є супорт з вертикальним і поперечним ходом, автоподача для нарізування різьби.

Юстувальні маховики мають ціну поділки 0,025 мм, а один оборот відповідає одному міліметру подачі. При цьому завдяки прецизійним підшипників осьове биття шпинделя (без патрона) не перевищує 0,01 мм

У привода три передачі і додаткова www.postroil.com. В результаті діапазон швидкостей становить 100-3000 об/хв. Для зручності на корпусі коробки передач» розміщена таблиця обертів.

PD 230/E встановлений на чавунну станину сфрезе-рованными полірованими трапецієподібними напрямними. Список додаткових www.postroil.com включає в себе цанговий патрон, комплект цанг, четырехкулачковый патрон, свердлильний патрон, центруючий затиск і нерухому люнету для обробки деталей діаметром до 40 мм у випадках, коли неможливо задіяти задню бабку.

З додатковою приставкою PF 230 стають доступні свердління, фрезерування і пазование. Голівка обертається навколо горизонтальної осі, так що можна працювати і під кутом. У неї тонка регулювання висоти - з ціною поділки 0,01 мм У шпинделя шість швидкостей обертання, зміну яких виробляють традиційно - перестановкою многоклинового ременя. При роботі з PF 230 резцедержатель замінюють столом з трьома Т-образними пазами. Токарний верстат в цьому випадку відіграє роль координатного столу з поздовжньою подачею. До речі, при необхідності PF 230 можна зняти, встановити на окремо поставляється підставку і обладнати координатним столом.

Компактний верстат з широкими можливостями для точних робіт. Має комбінований механізм регулювання швидкості і безліч додаткових аксесуарів. Фрезерна головка здатна працювати під кутом.