Новини будівництва

Міні навантажувачі

Міні навантажувачі В обмежених просторах використовується высокопроходима і універсальна техніка. Їх називають міні навантажувачами. Це спеціальна техніка має дуже маленькі розміри, також припускає собою гусеничний або пневмо-хід.

Сайт mini-specteh.ru представляє міні-навантажувачі, які є універсальною технікою сьогоднішнього дня. Права і ліва сторона такого навантажувача має окреме управління, що дає техніці можливість повертатися на одній точці.

Міні навантажувачі широко застосовуються в комунальної та дорожньо-будівельної галузі. Навісні швидкознімні обладнання мають більш 150 видів комплектації, що дозволяє техніці виконувати різні роботи, починаючи від згрібання закінчуючи бурінням дрібних свердловин.

Міні навантажувачі

Також такі навантажувачі здатні вирівнювати грунт і прибирати сніг. При цьому він може прибрати до 85 тонн снігу за годину безперервної роботи. Як доповнення можна обладнати техніку спеціальними різаками і різноманітними захопленнями.

Міні навантажувачі застосовуються більш 50 сферах і мають широку популярність.
Для підйому великих вантажів, використовують гусеничні трактори міні навантажувачі. Цей тип в порівнянні з колісними навантажувачами мають високу прохідність, так як вони добре оснащені висувним ковшем.

Але на обмежених приміщеннях або на територіях зручно використовувати колісні міні навантажувачі, тому, що вони більш маневрені і роблять відмінні розвороти. Для колісної техніки використовують спеціальну гуму, які відрізняються високою міцністю і надійністю.