Новини будівництва

Как современному человеку выжить в пригороде

Будівництво будинків із цегли під ключ натуральне і екологічне. Ми працюємо в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. Цегла - це штучний матеріал, для виготовлення якого використовуються тільки екологічно чисті природні матеріали - вода, глина відповідного сорту, пісок. Міцність досягається шляхом випалу за спеціальною методикою, а формування елементів відбувається в автоматичному режимі на високоточному обладнанні.

Если вас интересует как современному человеку выжить в пригороде, стоит заглянуть на этот сайт bilshe.com вы найдете Как современному человеку выжить в пригороде отличного качества.

Будівництво будинків із цегли спеціалізація нашої компанії, а також котеджів з різного виду і розмірів цегли (цегляних).

Будинки з цегли під ключ

Побудовані будинки з цегли, відрізняються високими якісними властивостями, а також широким вибором проектів за вигідною ціною. Будівлі з цегли мають свою важку конструкцію. Щоб правильно розрахувати навантаження кладки на фундамент, потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Обов'язковий аналіз грунту обраного під забудову ділянки. На цьому етапі уточнюється склад грунту, глибина залягання грунтових вод і багато інших не менш важливих деталей.
  • Вибір відповідного проекту. На основі отриманих даних, дизайнери-проектувальники запропонують оптимальний варіант типового проекту, враховуючи ваші побажання, або ж допоможуть скласти індивідуальних план будинку.
  • Пристрій надійного фундаменту. На відміну від дерев'яних конструкцій, при спорудженні яких дозволено застосовувати технологію полегшеного фундаменту, при будівництві цегельного будинку потрібно пристрій міцного. Отримати якісний потрібний результат можливо тільки за допомогою професійних будівельників.

Переваги будівництва будинків з цегли

Наші фахівці володіють всіма сучасними технологіями кладки цегли і крім якісного і швидкого будівництва, ви отримаєте тривалу гарантію на всі наші роботи. Замовляючи проект цегляного будинку, ви отримуєте його з наступними характеристиками:

  • Прекрасна морозостійкість. Якісний цегла витримує до 100 циклів. Він підходить для зведення приватних будинків навіть у складних кліматичних умовах.
  • Відмінна тепло і шумоізоляція. Використання повнотілої цегли не дає настільки бажаних високих показників, але, якщо грамотно скомбінувати його з порожнистим матеріалом, або застосувати відповідну технологію утеплення, досягти потрібного ефекту дуже легко.
  • Стійкість і надійність. Конструкції з цегли після повного затвердіння розчину стають монолітними. Такі будинки не тільки стоять століттями в умовах звичайної експлуатації, вони не схильні до руйнування навіть при впливі агресивних середовищ.
  • Широкі архітектурні рішення. Цегла дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші і оригінальні ідеї з нестандартною архітектурою.
  • Низька собівартість. При дослідному підході до вибору типів будівельного матеріалу і технологій монтажу, який можуть собі дозволити гарантувати майстри компанії laquo, ЦСraquo ,, можна максимально якісно звести будинок, за доступною ціною.